hrát si a být spolu
 Nádherně ilustrovaná karetní hra. Karetní hra – Djeco – Čarodějky je vhodná pro děti od 5 let. Vítězem se stává ta čarodějka, která si jako první postaví z dílků karet svůj zámek. Čarodějky kupují a vyměňují ty díky hradu, které jim chybí a musí se chránit před útoky ostatních čarodějek. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

1 recenze

+ 4 věrnostní body

Jak to funguje?

DJ05117

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

239 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

 Nádherně ilustrovaná karetní hra. Karetní hra – Djeco – Čarodějky je vhodná pro děti od 5 let. Vítězem se stává ta čarodějka, která si jako první postaví z dílků karet svůj zámek. Čarodějky kupují a vyměňují ty díky hradu, které jim chybí a musí se chránit před útoky ostatních čarodějek.

Postup hry:

V balení najdete celkem 55 karet rozdělení do čtyř kategorií - čarodějky, víly, diamanty a zámky. Pokud si hráč vylosuje čarodějku, musí ji vrátit a s ní další tři karty nebo kartu víly, která ho zachrání. Za diamantové karty si od hráče kupuje tu část zámku, která mu chybí.

karetní hra djeco čarodějky

Hra je velice zábavná, obsahuje 55 karet a pravidla. Rozvíjí logiku, schopnost soustředit se a také sbližuje členy rodiny, baví i dospělé!. Užijete si zábavu.

Celá karetní hra je uložená v pěkné pevné výsuvné krabičce, Můžete ji brát kamkoliv na cesty, karty se nezničí. Navíc karty jsou vyrobeny z kvalitního papíru, netrhají se, jsou pevné a odolné.

Co obsahuje:

  • 55 karet
  • návod

Počet hráčů: 2 - 4

Délka hry: 15 minut

Karetní hra – Djeco – Čarodějky rozvíjí smysl pro hru, učí první pravidla her a podporuje soutěživost i logické a strategické myšlení. Ideální rodinná hra.

Velikost krabičky: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

  • na dovolenou i pro dětské školní výlety a pobyty
  • hra pro celou rodinu
  • perfektní jako dárek

Co hračka rozvíjí

Hra Karetní hra – Djeco – Čarodějky rozvíjí logické myšlení, soustředění a předvídavost. Čas, který s dětmi nad kreativními, didaktickými hračkami strávíme, se nám vrátí v jejich šťastném rozvoji.

  • soustředění
  • logické myšlení
  • strategické myšlení
  • předvídavost
Materiál
Ostatní
Dle věku
Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem