Dřevěné kostky

Kostky a kostičky, to jsou opravdové hvězdy světa hraček. Najdete je snad v každé herně i školce a neměly by scházet ani u vás doma. Mají totiž spoustu výhod. Jednou z nich jsou široké možnosti využití. Slouží ke skládání obrázků či obrazců a zároveň jako stavební materiál. Kdo ještě nepostavil pořádnou věž z kostek, jako by nebyl! A co teprve hrad či opevnění nebo ohraničené cestičky. Kostky jsou zkrátka super a snad každé dítě by nám dalo za pravdu.

V této kategorii jsme pro vás připravili různé druhy kostek, se kterými se nikdo nebude nudit. A nejen to, při hraní dochází k rozvoji logického myšlení, fantazie a prostorové představivosti. V neposlední řadě také ke zlepšování motoriky ruky.

A abychom nezapomněli, musíme vyzdvihnout materiál, ze kterých jsou tyto hračky vyrobené. Dřevo je odolné, dlouho vydrží a jeho povrch je velmi příjemný. Tak neváhejte a pořiďte kostky i vašemu zlatíčku. Možná nad nimi strávíte nejedno krásné odpoledne celá rodina.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem
Little Dutch - Balanční hra dřevěná Husa
429 Kč
7075LD
TookyToy - senzorické dřevěné kostky 13ks
440 Kč
TK493
Little Dutch - Vláček dřevěný VÁNOČNÍ - POUŽITO NA FOCENÍ
Akce
539 Kč
599 Kč (–10 %)
4861LD2
Little Dutch - Vláček dřevěný VÁNOČNÍ
599 Kč
4861LD
LITTLE DUTCH - KOSTKY DŘEVĚNÉ V TUBĚ - BLUE
649 Kč
7019LD
Little Dutch - Kostky dřevěné v krabici Pure & Nature 4704LD
Little Dutch - Vláček dřevěný Květiny a motýli 7067LD
Little Dutch - Vláček dřevěný Pure & Nature
699 Kč
4702LD
Vilac - Dřevěné zvukové kostky Farma
733 Kč
V2102
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)