Kuličkové dráhy

Máme pro vás tip na originální hračky: parádní kuličkové dráhy

Nejlepší hračky jsou takové, které zaujmou, zabaví a mnohému naučí. A přesně takto bychom mohli popsat i originální a skvělé kuličkové dráhy. I když jsou určené pro děti, ani dospělí z nich mnohdy nemohou spustit oči. A zvláště pak z těch větších a propracovaných, ve kterých kulička putuje přes spoustu zatáček a překážek, než dorazí do svého cíle.

Jsou to vlastně stavebnice, k jejichž největším přednostem patří variabilita a nápaditost. Některé vybrané typy lze navíc kombinovat mezi sebou. Takže když si bude chtít vaše zlatíčko postavit dráhu třeba přes půl pokojíčku, nic mu v tom nebude bránit.

Potěší holky i kluky

Principem „kuličkovek“ je vytvořit dráhu, po které se pak kutálí kulička. A to je zábavná a napínavá podívaná. Dostane se na konec, aniž by z trasy vypadla? To záleží i na tom, zda je trať sestavená dobře. A přesně v tomto jsou tyto stavebnice přínosné. Děti nad nimi musí přemýšlet, při stavění rozvíjí představivost a při hraní motorické dovednosti a logiku.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem
Connetix - 12 míčů pro kuličkovou dráhu - duha
350 Kč
CON-EU-12B
Connetix - 16 míčů pro kuličkovou dráhu - pastel
390 Kč
CON-EU-P16B
LITTLE DUTCH KULIČKOVÁ DRÁHA - PINK
649 Kč
2007439LD
LITTLE DUTCH KULIČKOVÁ DRÁHA BLUE
649 Kč
2007438LD
COBLO - Magnetická stavebnice - kuličková dráha - 100 dílů - Pastel D-COBLO100-M/P
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)