Djeco - Karetní hra - Kotakote/Vedle sebe

Neohodnoceno
Značka: DJECO
Zábavná karetní hra Kotakote pro celou rodinu od firmy Djeco je plná geometrických tvarů. Protrénuje vaši rychlost, postřech a pozorovací talent._x000D_ _x000D_ Cílem hry je nasbírat jako první 5 karet s obrázky.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
299 Kč
Djeco - Karetní hra - Kotakote/Vedle sebe
Neohodnoceno
Značka: DJECO
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Karetní hra Kotakote, Djeco

Zábavná karetní hra Kotakote pro celou rodinu od firmy Djeco je plná geometrických tvarů. Protrénuje vaši rychlost, postřech a pozorovací talent.

Cílem hry je nasbírat jako první 5 karet s obrázky.

Hru můžete hrát na dvou stupních obtížnosti. Nízká obtížnost s jedním obrázkem, vysoká obtížnost se dvěma obrázky.

Balení obsahuje 30 karet s obrázky a čtveřici karet Kotakote.

Stručná pravidla: Hráči se nejprve rozhodnou, zda budou hrát na 1.nebo 2.úrovni obtížnosti. Do ruky si vezmou svoje Kotakote karty. První karta s obrázkem či dvěma se umístí do středu stolu, aby ji všichni hráči viděli. V tu chvíli se snaží hráči vytvořit obrázek ze svých karet. Aby to mohli udělat, musí k sobě položit jednak gemotrický tvar z líce Kotakote karet (ve správné barvě) a pulku správného obrázku z rubu Kotakote karty. V okamžiku, kdy je hráč přesvědčen, že obrázek vytvořil správně, řekne Kotakote. Pokud je obrázek správně vytvořený, hráč vyhrává kartu s obrázkem. Pokud ne, odevzdává kartu s obrázkem i další kartu, kterou vyhrál v minulém kole. Vyhrává ten, kdo jako první získal 5 karet s obrázkem (či dvěma - dle složitosti varianty hry).

Návod ke hře Kotakote:

Tato hra je zaměřená na rychlost, postřeh a pozorovací talent. Hra je graficky velmi pěkně zpracovaná. Svojí akčností a rychlostí nadchne celou rodinu.

Průměrná délka jedné hry: 15 minut

Hra obsahuje 54 karet a je určena pro 2-6 hráčů. 

Hra je určena pro věkovou skupinu od 6 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Dle věku: Od 6 let, Od 9 let
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Hrajeme si
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

Djeco - Taktická karetní hra - Piráti
230 Kč
DJ05113
Djeco - Karetní hra - Top Dogs
299 Kč
DJ05099
Karetní hra - Djeco - Jedním slovem junior
230 Kč
DJ05094
Karetní hra - Djeco - Kvarteto Štastné rodinky
230 Kč
DJ05115
Djeco - Karetní hra na způsob dobble - Zanimatch
365 Kč
DJ05153
Djeco - Karetní hra Dino draft
310 Kč
DJ05093
Karetní hra - Djeco - Černý Petr - legrační
230 Kč
DJ05105
Djeco - Karetní hra - Misticat
230 Kč
DJ05141