Hrajeme si na...

Usměvavá princezna v máminých lodičkách nebo malý závodník, co radostně kroutí volantem v zaparkovaném autě – taková podívaná se naskytla nejednomu rodiči. Děti totiž zbožňují, když se mohou cítit jako dospělí. A proto si na ně tak rády hrají.

„Hra na něco“ nepřináší ale jen zábavu, je důležitá i pro rozvoj dítěte, protože se při ní může přiučit nejrůznějším dovednostem. Získává při ní rozhled a znalosti a zdokonaluje se jeho fantazijní myšlení.

V této kategorii pořídíte rozmanitou výbavu pro to, aby se vaše zlatíčko mohlo co nejvěrněji věnovat tomu, co ho tak fascinuje a zajímá. Možná v něm dříme budoucí světově uznávaný doktor nebo oblíbený učitel… Podpořte ho v jeho vášni už odmala!

Jaká jsou nejoblíbenější povolání?

Odpověď na tuto otázku je vcelku jednoduchá. Dětem se líbí hlavně to, co dělá maminka či tatínek nebo jejich oblíbený hrdina z pohádek. Nebo také to, o čem slyšely od kamarádů.

Kluci se tak většinou nadchnou pro policistu, hasiče či opraváře, holky zas milují představu, že mohou vařit, být doktorkou nebo česat vlasy jako kadeřnice. Najdete zde výbavu, doplňky a hračky, se kterými si své sny děti uskuteční v co nejvěrnější podobě. Vyberte jim to, po čem touží, a těšte se společně s nimi. Když se do hry zapojíte a dáte jim najevo, že je berete vážně, budou jak v sedmém nebi.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 10 - 110 položek celkem
Bigjigs Toys - Zahradní rukavice zelené
92 Kč
BJ287
Small Foot - pórek
Small Foot - pórek
Skladem (>5 ks)
99 Kč
P03645
Djeco - Medailonek na krk - Dáma Divine
119 Kč
38233
Legler - dřevěná jahoda
129 Kč
P03629
Rockahula - set sponek -  Vánoční stromek - kometa
Akce
139 Kč
199 Kč (–30 %)
H1842M
Sponky - Rockahula - Vánoční stromek - růžovo-modrý
Akce
139 Kč
199 Kč (–30 %)
X426
Sponky - Rockahula - Vánoční stromek - zeleno-zlaté
Akce
139 Kč
199 Kč (–30 %)
X422
DJECO Hudební palička Maracas
149 Kč
DJ06008
Jiri models - kniha aktivit -  Věda
149 Kč
1898-6
Djeco - Hudební nástroj - Kazoo
160 Kč
DJ06029
Small Foot Sada čerstvého pečiva
189 Kč
LE11437
Nahoru
Další produkty
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)