Djeco - Karetní hra pro menší děti - Malé rybky

Zahrajte si s roztomilými obrázky! Karetní hra pro menší děti – Djeco –  Malé rybky je vhodná hra pro děti od 2,5 let. Zábavná hra, kdy pomáháte zvířátkům najít cestu domů tím, že budete hrát jejich maminky. Vydávejte zvuky jako maminka mláďátek.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
255 Kč
Djeco - Karetní hra pro menší děti - Malé rybky
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Zahrajte si s roztomilými obrázky! Karetní hra pro menší děti – Djeco –  Mláďátka je vhodná hra pro děti od 2,5 let. Zábavná hra, kde jde o postřeh a rychlost. Vyhrává ten, kdo jako první složí 4 rybičky. 

Postup hry:

Rozložte doprostřed stolu 24 polovin rybiček, obrázkem nahoru. Pokud hrají nejmenší děti, nebo hrajete hru poprvé, hrajte nejprve s menším počtem rybiček (odstraňte ze hry vždy obě poloviny rybičky, které patří k sobě). Všichni hráči hrají současně a snaží se co nejrychleji sestavit 4 rybičky. Počítají se jen ty rybičky, jejichž obě poloviny mají na sobě kolečko stejné barvy

Karty jsou z kvalitního tvrzeného kartonu, odolné proti opotřebení nebo roztrhání. Hra je uložena v pěkné, pevné krabičce.

Sada obsahuje:

  • 24 karet
  • návod

 Doba hry: cca 5 minut nebo déle

Počet hráčů: 2 - 4 hráčů

Karetní hra pro menší děti – Djeco – Malé rybky rozvíjí smysl pro hru, seznamuje se světem zvířátek, učí první pravidla her a podporuje soutěživost, strategické myšlení i logické myšlení. Ideální rodinná hra.

Rozměry balení: 12 x 8 x 2 cm

 

Recenze od Šárky

Karetní hru jsem si vybrala dle barevného obalu. Můj dvouletý syn Vojta se zrovna o barvičky zajímá, tak jsem hru vnímala jako přínosnou.
Po rozbalení jsem byla trošku rozpačitá. Vzhledem k tomu, že kartičky jsou vyrobeny z tenkého kartonu, bála jsem se, aby syn hru hned neponičil, nepomačkal. 

Hra je velmi jednoduchá a pro malé děti intuitivní. Bez vysvětlování začal hledat dvojice rybiček stejné barvy. Napoprvé u toho ale upřímně dlouho nevydržel. Kartičky k sobě přiložil, avšak chyběl tam nějaký výřez (jako u puzzle) u obou půlek, který by je po spojení zafixoval. Většinou pak pokračuje dál ve skládání, protože ví, že úkol splnil. Myslela jsem si tedy, že se ke hře již nebude chtít vracet, ale jako všechny nově objevené či testované hry, jsem ji zkusila vystavit na poličku k dalším hrám.

K mému překvapení se syn ke hře od toho dne vrátil ještě mnohokrát a původně psanou negativní recenzi jsem změnila. Hra nás motivuje k poznávání a seznamování s barvami. Častěji mě tak donutí přirovnávat barvy k tomu, co během dne potká. Hru doplňujeme o vlastní aktivity. 

TYPY NA HRY OD ŠÁRKY

PRO JEDNOTLIVCE NEBO SOUROZENCE

  1. Nejvíce se mi zde osvědčilo, aby syn po poskládání rybičky v místnosti našel další předměty stejné barvy (viz foto). Takto pak máme hru přes celou místnost a syn ukázkově vidí např. oranžovou rybku spolu s mrkvičkou, oranžovou helmou a dalšími věcmi, čímž znalost barev fixuje. 
  2. Schovám vždy jednu polovinu rybky někde po místnosti. Synovi pak dám do ruky např. červenou půlku rybky a pobídnu ho, aby zkusil najít druhou stejnou polovinu. Takto syn hledá a rozeznává stejné barvičky rybek a postupně všechny pospojuje.

(Podobná hra by šla také pro větší skupinu dětí, kdy je cílem co nejrychleji pro dítě najít svoji půlku rybky. Ostatních polovin si dítě nevšímá a nechá je po vypátrání schované. Vezme si jenom svoji polovinu rybky. 

PRO VĚTŠÍ SKUPINU DĚTÍ (MŠ, OSLAVA NAROZENIN AJ.) 

  1. HLEDEJ KAMARÁDA
  • Max. počet dětí dle počtu polovin rybiček – 24 dětí. 
  • Každému dítěti schovám do ruky jednu polovinu rybky. Její barvu zná pouze vlastník karty. 
  • Děti rozdělím dle polovin do 2 skupin.
  • Jedna skupinka dětí se rozběhne a schová se jednotlivě po místnostech, druhá skupinka zavře oči a počítá jako u klasické hry na schovávanou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Dle věku: Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

Djeco - Karetní hra Sardinky
360 Kč
DJ05161
Djeco - Karetní hra - Roboti
229 Kč
DJ05097
Karetní hra - Djeco - Pipolo
230 Kč
DJ05108
Djeco - Karetní hra - Kotakote/Vedle sebe
299 Kč
DJ05148
Djeco - Karetní hra - Čarodějky
230 Kč
DJ05117
Trixie - Kvarteto Trixie Baby
220 Kč
P20-1051
Legrační karetní hra - Djeco - Tip Top Clap
230 Kč
DJ05120