Djeco - DJECO Stolní držáček na karty

Neohodnoceno
Značka: DJECO
Dostupnost Skladem (>5 ks)
260 Kč
Djeco - DJECO Stolní držáček na karty
Neohodnoceno
Značka: DJECO
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Šikovná pomůcka pro nejmenší milovníky karetních her. Kartičky si jednoduše umístí do stojánku a nic jim nebude padat z ručky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

Karetní hra - Djeco - Spooky Boo
299 Kč
DJ05098
Djeco - Karetní hra - Little Match
299 Kč
DJ05061
Djeco - Karetní hra - Čarodějky
230 Kč
DJ05117
Djeco - Karetní hra pro menší děti - Malé rybky
255 Kč
DJ05060
Karetní hra - Djeco - Pipolo
230 Kč
DJ05108
Djeco - Karetní hra - Misticat
230 Kč
DJ05141
Djeco - Karetní hra inspirovaná Andy Warholem
280 Kč
DJ09371
Djeco - Karetní hra - Top Dogs
299 Kč
DJ05099