Dřevěné hračky

Krásné, originální a trvanlivé, takové jsou hračky ze dřeva. Zbožňují jeděti i jejich rodiče. Mají bohatou historii a dlouholetou tradici, a i když v dnešní podobě odpovídají svým provedením požadavkům moderní doby, stále si zachovávají punc výjimečnosti.

Naplňují rčení, že v jednoduchosti je síla. Většinou nejsou složitě tvarované, a i přesto zaručují dlouhé hodiny zábavy při hraní. Podporují rozvoj jemné motoriky, fantazie i osobnosti dětí.

5 hlavních výhod dřevěných hraček

1. Nápaditost a originalita

Dřevěné hračky se od hraček z jiných materiálů na první pohled liší svým vzhledem. Mají jednoduché tvary a linie a nepříliš zářivé či výrazné barvy. A tím pomáhají rozvíjet dětskou představivost, tvořivost i poznávací schopnosti.

2. Bezpečnost a hygiena

Díky tomu, že hračky ze dřeva nemají složité tvary se záhyby a sváry, neulpívá na nich tolik nečistot. A protože jde o pevný materiál, nehrozí prasknutí či rozlomení, které představuje riziko pro bezpečné hraní těch nejmenších.

3. Příjemný povrch a vůně

Dřevo má celou řadu skvělých vlastností ve všech oborech, kde nachází uplatnění. A nejinak je tomu i u hraček. Kromě zmíněné pevnosti nabízí i povrch, který je na dotyk velmi příjemný. A nesmíme zapomenout ani na typickou vůni, co jen tak něco nepřekoná.

4. Vysoká trvanlivost a odolnost

A protože je dřevo jako materiál tak kvalitní, dřevěné hračky díky tomu vydrží dlouhé roky. S velkou pravděpodobností zvládnou řádění více generací.

5. Všestranné využití

Dřevěné hračky nejsou jen hračky. Využijete je i jako netradiční a působivou interiérovou dekoraci, která může vám i vašim ratolestem připomínat nejkrásnější období života.

Vyberte si dřevěné hračky z našeho širokého sortimentu, ve kterém nechybí domečky, auta, kostky a další oblíbené kousky! Budete spokojeni vy i vaše zlatíčko.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 27 - 314 položek celkem
Svoora - Mini dřevěná káča Indie - zelená
30 Kč
13041-Z
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Classic - červená
90 Kč
13007-C
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Classic - modrá
90 Kč
13007-M
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Classic - žlutá
90 Kč
13007-Z
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Indie - modrá
90 Kč
13044-M
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Indie - zelená
90 Kč
13044-Z
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Indie - žlutá
90 Kč
13044-O
Dřevěné korálky Candy - fialová
99 Kč
993892
Small Foot - pórek
Small Foot - pórek
Skladem (>5 ks)
99 Kč
P03645
Nahoru
Další produkty
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)