Ortopedické podložky

Masážní ortopedické podložky přispívají u dětí k zdravému vývoji chodidel, postoje a chůze. Jsou skvělým doplňkem pro nácvik rovnováhy. Podložky stimulují rozvoj vnitřních svalů, zlepšuje se krevní oběh a rozvíjí vestibulární systém. U dospělých pomahají taky odstraňovat otoky nohou a mají svůj význam i u korekce plochých nohou. Nabízíme širokou škálu barev a textur, se kterýma se dá i hezky vyhrát. Ovoce, krokodýl, tráva, ježek, dinosaurus, nebo čísla, vyberte si... Každá podložka má rozměr 25 x 25 cm, podložky s různym povrchem k sobě pasují, takže si můžete nakombinovat hezký kobereček dle sebe, aby to byl hezký doplněk pokojíčku.

Měkké podložky jsou vhodné už pro malé děti, které se učí chodit, tvrdé jsou vhodné pro starší děti a dospělé.

Masážní podložky ORTONATURE jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC (polyvinylchloridu) bez BPA a ftalátů, které jsou trvanlivé, snadno omyvatelné a budou sloužit mnoho let.

Nejprodávanější

U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)