Protlačovací obrázky

Jedinečné protlačovací obrázky nadchnou každého malého milovníka tvoření

Děti zbožňují tvoření! Málokterá činnost jim udělá větší radost, než když si mohou něco vyrobit. A tak v našem e-shopu nesmí chybět ani úžasné protlačovací neboli propisovací obrázky, kterými vaše zlatíčko ozdobí své výtvarné dílo či třeba školní sešit nebo cokoliv jiného, kde se stanou pomyslnou třešničkou na dortu celého vzhledu.

Tyto obrázky připomínají klasické samolepky, ale přeci jen je jejich aplikace trošku odlišná. A nutno podotknout, že i o něco zábavnější a zajímavější. Spočívá v tom, že daný motiv přiložíte k podkladu, poté nějakým nástrojem přejíždíte po jeho vrchní straně, až se nakonec obtiskne. Takový postup nadchne každého malého kreativce a milovníka ruční práce.

Rozvíjí kreativitu i jemnou motoriku

Je zřejmé, že při „lepení“ obrázků se děti zlepší v mnoha dovednostech. Kromě kreativity také ve zručnosti a jemné motorice nebo představivosti. A nesmíme zapomenout ani na to, jak příznivý vliv má jakákoliv tvorba na rozvoj a formování osobnosti.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Djeco - Komiks k dotvoření Sailor & Gipsy
250 Kč
DJ09559
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)