Kartonové modely

Udělejte dětem radost originálními hračkami – pořiďte jim kartonové modely a stavebnice!

Hračky z kartonu mají jedinečný design, kterému málokdo odolá. Vyberte pro své zlatíčko nějakou zajímavou z této veselé a barevné kategorie! Nejprve si ji musí složit, což procvičí jejich zručnost, logické myšlení a představivost, a pak se mohou vrhnout na hraní. A při něm zase prověří svou fantazii a kreativitu.

Máme typy jak pro holky, tak i pro kluky. V nabídce nechybí propracované domečky pro panenky, hrad, farma či garáž. Každé děťátko si tak přijde na své. Některé druhy je navíc možné vybarvovat či oblepovat samolepkami, takže si je každý může přizpůsobit svému vkusu.

Vynikají kvalitou a nádherným vzhledem

Kartonové hračky v našem e-shopu ohromí malé i velké svým krásným vzhledem a hlavně kvalitním provedením. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je dostatečně tvrdý a odolný, aby vydržel i méně šetrné zacházení. Všechny nabízené druhy spojuje i rozmanitost využití. Děti si s modely mohou hrát mnoha způsoby, doplnit je dalšími hračkami nebo se z nich učit tvary, barvy a názvy věcí.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem
efko - Abeceda a čísla - vzdělávací soubor her
399 Kč
54984
Mideer - SILNICE - ZÁVODNÍ OKRUH PUZZLE 38 DÍLKŮ
419 Kč
MD6176
Djeco - Pirátská loď 3D
440 Kč
DJ07709
Janod - skládací pyramida kulatá
489 Kč
J02670
Small Foot Skládací věž pastelová se zvířátky 11721
Small Foot Věž z kostek s dřevěnými zvířátky
614 Kč
10044
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)