Kostky

Těžko si lze představit dětský pokojíček nebo hernu, kde by se nenacházela alespoň jedna malá krabička s těmito oblíbenými hračkami. Kostky a kostičky jsou zkrátka stálice.

V dnešní době mají mnoho podob. Už to nejsou jen barevné krychličky, ze kterých sestavíte obrázek nebo hrad či věž. Moderní kostky jako hračky pořídíte v rozmanitém provedení. A děti je využijí nejen jako stavební materiál, ale i jako hry a skládanky, na kterých je pořád co objevovat.

Jsou zábavné i podnětné

Hraní s kostkami podporuje rozvoj fantazie a představivosti či logického uvažování a napomáhá zdokonalovat motoriku ruky. Také může v dětech probudit nejrůznější nadání a talent. Kdoví, třeba za pár let bude váš malý stavitel propracovaných pevností navrhovat opravdové domy.

Kostky znaly už děti ve starověkém Římě

Kostky patří mezi nejstarší druhy hraček. To, že jsou tak populární dodnes, dokládá jejich výjimečnost. Jsou geniálně jednoduché. Na první pohled obyčejné, ale přitom skýtají bohaté možnosti využití. Není proto divu, že je zbožňovaly už generace před námi.

Pořiďte dětem kostky, ze kterých budou nadšené. U nás určitě vyberete. A když ne, nechte si poradit od toho nejpovolanějšího odborníka na hračky – vašeho zlatíčka.

Kategorie zahrnuje kostky na stavbu věží, obrázkové nebo třeba stavebnice, co otestují důvtip a šikovnost. A nad těmi zažije spoustu legrace třeba celá rodina.Kostky jsou klasika mezi hračkami a neměly by chybět ani u vás doma.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 3 - 35 položek celkem
Mideer - dřevěné stavební kostky CITY BLOCKS - hřejivé barvy -100 dílků
Akce
324 Kč
499 Kč (–35 %)
MD1115
TookyToy - senzorické dřevěné kostky 13ks
440 Kč
TK493
Little Dutch - Kostky komín 10 ks Květiny a motýli 4767LD
Little Dutch - Kostky komín 10 ks Námořnický záliv 4768LD
Djeco - Krabičková věž - Příroda a zvířátka
470 Kč
DJ08505
Krabičková věž - Djeco - Kamarádi
470 Kč
DJ08506
Krabičková věž - Djeco - Mláďátka a maminky
470 Kč
DJ08510
Krabičková věž - Djeco - Veselá
470 Kč
DJ08503
Janod - skládací pyramida kulatá
489 Kč
J02670
Nahoru
Další produkty
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)