Djeco - Svítící karetní hra - Bogoss

Neohodnoceno
Značka: DJECO
Fosforeskující karetní hra pro děti od 6 let. Vyhrává ten hráč, který jako první sestaví dvě celé kostky nebo jednu polámanou. Když se karty vystaví světlu, tak ve tmě fosforeskují.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
370 Kč
Djeco - Svítící karetní hra - Bogoss
Neohodnoceno
Značka: DJECO
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Svítící karetní hra - Djeco - Bogoss

Karetní hra určená pro děti od 6 let. Každý hráč dostane 6 karet a snaží se od ostatních získat část kostky, která mu chybí.Pokud oslovený hráč má požadovanou část kostky, ať už v celku nebo zlomenou, musí ji odevzdat. Pokud hráč získal nezlomenou požadovanou kartu, může se ptát ostatních hráčů po dalších kartách, pokud zlomenou, je na tahu další hráč.

Co obsahuje: 44 karet

Délka hry: 15 minut

Počet hráčů: 2 - 4

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Dle věku: Od 6 let, Od 9 let
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Hrajeme si
Vhodné pro: Kluka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

Vilac Karetní hra Žlutý trpaslík
696 Kč
76175
Djeco - Karetní hra - Mini Magic
369 Kč
51782
Djeco - Karetní hra - Kdo zachrání sýr
360 Kč
DJ05149
Djeco - Karetní hra - Čarodějky
230 Kč
DJ05117
Djeco - Karetní hra - Mini Mistigri
140 Kč
DJ06970
Karetní hra - Djeco - Batanimo
280 Kč
DJ05177
Djeco - Karetní hra Sardinky
360 Kč
DJ05161
Djeco - Karetní hra - Batamo
299 Kč
DJ05189