Stavebnice a kostky

Když se z pokojíčku dlouho neozývá žádný randál, znamená to, že vaše zlatíčko zase vymýšlí nějakou kulišárnu, nebo si hraje s něčím úžasným a zajímavým, a tak nemá čas řádit. A přesně takové jsou stavebnice – ohromí a zabaví každého, a to na dlouhé hodiny. Vyberte nějakou v naší široké nabídce, zaručujeme 100% nadšení vašeho potomka.

Stavebnice – zaručený recept proti nudě

Stavebnice jsou ideální hračky. Zaručují dlouhé hodiny zábavy, vyhraje si s nimi i více dětí naráz a rozvíjí nejrůznější dovednosti a schopnosti. Pravidelné hraní tak vaše zlatíčko obohatí v mnoha ohledech. Dětem se hraním se stavebnicí zdokonaluje jemná motorika, kreativní a logické myšlení, schopnost soustředění i představivost.Naučí se snadno rozpoznávat tvary a barvy nebo pojmenovávat věci.

U nás najdete stavebnice vhodné pro nejmenší šikuly i pro ty odrostlejší. Většinou vydrží mnoho let, takže poslouží více dětem. U některých se pobaví i dospělí, takže mohou být součástí příjemných rodinných večerů, kdy se všichni věnují společné zábavě.

Rady pro snadný výběr

Abyste vybrali nejlepší možnou hračku, zvažte nejen věk dítěte a jeho odpovídající intelektuální úroveň, ale také náročnost sestavení nebo počet dílků či částí. Dobrým kritériem může být i materiál. Pokud máte rádi tradiční provedení, určitě se podívejte na originální dřevěné stavebnice. Vynikají odolností a jsou velmi příjemné na dotyk. Dále se můžete setkat se stavebnicemi plastovými či kovovými.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 18 - 205 položek celkem
efko - Roto stavebnice Začínáme - Vrtulník
139 Kč
14003
BiOBUDDi stavebnice - ZÁKLADOVÁ DESKA BB-0017-1
Millaminis - Malá požární stanice
149 Kč
3210MIL
efko - ROTO 2v1 Aero - Vrtulník, česká stavebnice
155 Kč
99418
Bigjigs Toys Obrázkové kostky kubusy Dinosauři 9 kostek BJ513
BiOBUDDi stavebnice - ELEKTRICKÉ LETADLO
179 Kč
BB-2036
BiOBUDDi stavebnice - JEEP
179 Kč
BB-2035
BiOBUDDi stavebnice - POLICEJNÍ AUTO
179 Kč
BB-2034
BiOBUDDi stavebnice - TERÉNNÍ AUTO
179 Kč
BB-2033
Nahoru
Další produkty
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)