Domečky pro panenky

Touží vaše malá princezna po krásném domečku pro panenky? Nedivíme se. Hraní s panáčky a figurkami v nádherném mini bytečku, to jen tak něco nepřekoná! Dopřejte vaší malé šikulce možnost být paní domu, určitě z toho bude mít velkou radost.

V naší rozmanité nabídce najdete skvostné domky, paláce a hrací sety, které nadchnou každou holčičku. Jsou vyrobené z kvalitního dřeva a mají příjemný hladký povrch. Díky špičkovému provedení získaly některé z nich dokonce prestižní ocenění. Na první pohled vás zaujmou roztomilým designem a také variabilitou– lze je různě otevírat, případně z nich některé díly vysouvat apod.

A i když domečky nabízí především skvělou zábavu, rodiče jistě uvítají fakt, že i při ní se děti rozvíjí. V čem přesně? Jde hlavně o fantazii, slovní zásobu a představivost. Prostřednictvím panenek se navíc ti nejmenší mohou hravou formou učit o návycích a důležitých činnostech spjatých s chodem domácnosti.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem
Small foot - Ohýbatelné panenky do domečku
Akce
255 Kč
319 Kč (–20 %)
LE10320
Smallfoot - Kompletní sada nábytku pro panenky
Akce
631 Kč
789 Kč (–20 %)
LE11414
DJECO - Tinyly figurka Bluchka a cestovní dům
899 Kč
DJ06952
Small foot - Moderní nábytek do domečku pro panenky
Akce
919 Kč
1 149 Kč (–20 %)
LE11742
Bigjigs Toys Přenosný dřevěný domeček pro panenky
2 839 Kč
JT123
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)