O nás

Jsme rodinná firma a důraz dáváme na výběr hraček nejen podle toho, jakou mají funkci z hlediska rozvoje dětí, hodně nám záleží i na tom, z čeho jsou hračky vyrobené, jak kvalitní jsou, aby dlouho vydrželi, jestli s dětmi porostou a stanou se tak součástí rodiny. Hrajeme si s nimi přece i my, rodiče. Taky nabízíme doplňkový sortiment, který k dětství neodmyslitelně patří, a to pomůcky pro kreativní tvoření a potřeby pro děti, jako například svačinové boxíky, deštníčky, batůžky na výlety a nebo ortopedické podložky pro zdravé nožičky.

Jsme taky rodiče, tety, strýčkové, babičky a dědečci. Nové hračky si v týmu rozdělíme, rozbalíme a testujeme spolu s našimi rodinami. Fotografie a videa se snažíme sdílet na sítích nebo našem e-shopu, aby naši zákazníci měli možnost si hračku prohlédnout v akci ještě předtím, než si ji zakoupí. Taky nás zákazníci můžou kdykoliv kontaktovat a požádat o radu nebo detailnější informace.

Chytrá opička věří, že posláním hraček a her není jen zahánět nudu. Považujeme je za milé průvodce šťastným dětstvím, které baví a dává důvod ke zdokonalování nejrůznějších dovedností a schopností. Věříme, že se z nás stává specialista na kreativní a vzdělávací hračky. Opravdu, přesvědčte se sami!

A jestli se ptáte, proč Chytrá opička? Protože všechny naše děti jsou od přírody velmi zvídavé a společným hraním a zkoumáním světa se učí spoustu nových věcí.