Vláčky a vláčkodráhy

Který malý (a někdy i velký) rozumbrada by odolal hraní s vláčky a mašinkami? Vždyť není nic lepšího, než se proměnit v důležitého strojvůdce nebo výpravčího, co řídí dopravu na kolejích!

U nás najdete nádherné dřevěné vlaky a vláčkodráhy, u kterých se báječně zabaví všichni kluci. A vlastně i holky, vždyť je to jedno. Hlavně že hračka přinese radost a dá možnost se něco nového dozvědět a zase o trochu více poznat svět. Přesně to vláčky nabízí. Při hře si váš poklad uvědomí, jak některé věci fungují, a navíc se zlepší v jemné motorice. Kromě toho procvičí fantazii a kreativitu. A pokud ho necháte dráhu seskládat, tak i šikovnost, logické uvažování a představivost.

Všechny vláčky, co zde vidíte, jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. A to znamená, že bez větší újmy zvládnou i méně šetrné dětské zacházení. Na první pohled jistě oceníte i povedené zpracování a na první dotyk příjemný hladký povrch.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem
LITTLE DUTCH - VLÁČKODRÁHA DŘEVĚNÁ VÁNOČNÍ
519 Kč
4868LD
Little Dutch - Vláček dřevěný VÁNOČNÍ
599 Kč
4861LD
Little Dutch - Vláček dřevěný Květiny a motýli 7067LD
Little Dutch - Vláček dřevěný Námořnický záliv 7068LD
Little Dutch - Vláček dřevěný Pure & Nature
699 Kč
4702LD
Motorický nasazovací vláček - Little Dutch - růžový 8035LD
Djeco - Dřevěný farmářský vláček
999 Kč
DJ06314
Little Dutch - Dřevěná patrová garáž
1 890 Kč
4491LD
Město s dráhou - Little Dutch
2 199 Kč
4487
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)