Dřevěné dětské šperky

Kdo by se nechtěl líbit. A pro malé holčičky to platí stoprocentně. Proto jsme vytvořili tuto speciální kategorii věnovanou všem parádnicím, co se tak rády zkrášlují. Vyberte své holčičce nějaký pěkný dřevěný šperk a uvidíte, že bude nadšená. Bude mít přece své vlastní ozdůbky, co tak obdivuje na mamince!

Nabízíme samostatné náhrdelníky nebo celé sety i s náramkem a dalšími druhy doplňků. Jsou velmi precizně zpracované a mají krásné barvy. Navíc jsou ze dřeva, takže jsou příjemné na dotyk. Na první pohled vás na nich zaujme pečlivé opracování a roztomilý vzhled. Žádná malá slečna jimi rozhodně nepohrdne.

Nevíte, jaký vybrat? Tak si zavolejte pomocnici. Ale pak neručíme za to, že v košíku neskončí všechny. Mimochodem, hračky na parádu jsou výborným tipem na ideální dárek. Proč? Protože s nimi rozhodně nešlápnete vedle. To by vám potvrdilo 10/10 malých parádnic.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Dřevěné korálky Candy - fialová
99 Kč
11250
Sada dřevěných korálků - Djeco - Malá zvířátka DJ09807
Sada dřevěných korálků - Djeco - Motýlci
299 Kč
DJ09810
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)