Kvízové hry

Víte, co všechno se děti naučí při hraní kvízové hry?

Kvízové hry jsou velmi oblíbené u rodičů, kteří chtějí, aby se jejich zlatíčko neustále rozvíjelo. Naplňují známé heslo „škola hrou“ a kromě vynikající zábavy přináší i možnost naučit se spoustu věcí. Hraní lze pojmout i jako napínavé soutěžení, které si parádně užije celá rodina.

V této kategorii najdete „kvízovky“ v rozmanitých variantách, které nadchnou všechny zvídavé holky a kluky. Při výběru se můžete řídit třeba tím, co má vaše zlatíčko rádo. Nebo můžete volbu přizpůsobit tomu, jaké znalosti chcete dětem prostřednictvím hry předat. Tak jako tak se to u vás doma určitě setká s velkým nadšením.

Ideální způsob, jak rozšiřovat vědomosti

Je tedy jasné, že kvízové hry mají celou řadu výhod, díky kterým představují přínosného pomocníka pro správný vývoj dítěte. Každý se z nich dozví mnoho cenných a zajímavých informací – a ty si hlavně velmi snadno zapamatuje. Navíc podporují rozvoj paměti, schopnost koncentrace a trpělivost.

Nejprodávanější

Kompaktní hra - Haba - Hádej kdo jsem
 
259 Kč
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Kompaktní hra - Haba - Hádej kdo jsem
259 Kč
301420
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)