Motorické kostky

Kostky a kostičky pro všechny zvídavé hračičky! Kdo by neznal legendy mezi hračkami. V této kategorii je najdete v originálním provedení s veselými motivy, které nadchnou holky i kluky. Slibují dlouhé hodiny zábavy, protože je děti mohou využít pro nejrůznější typy hraní. Mohou je skládat podle předlohy nebo zapojit vlastní fantazii a využít je třeba jako stavební materiál pro věž či hrad.

A co všechno hraní s kostkami rozvíjí? Motoriku ruky, prostorovou představivost, logické uvažování a kreativní myšlení. Tyto hračky by proto rozhodně neměly chybět v žádném dětském pokojíčku nebo herně, co má být pro ty nejmenší příjemným a hlavně podnětným prostředím, kde se nebudou nikdy nudit.

Všechny kostky, co zde vidíte, jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Jakmile je rozbalíte, na první pohled vás zcela jistě zaujme jejich pečlivé zpracování a nápaditý design. Pokud tedy chcete pořídit hezkou hračku, která slibuje smysluplné použití a možnost zapojení celé rodiny, určitě zde nějakou vyberte.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Bigjigs Toys - Dřevěný magnetický labyrint - zelená BJ911-1-BZ
Small Foot Skládací zvířátka Safari
261 Kč
11704
Little Dutch - Kostky dřevěné v krabici Pure & Nature 4704LD
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)