Tahací hračky

Když se dítě naučí chodit, ze všeho nejradši za sebou něco tahá. Přináší mu to ještě větší radost z tak skvělé pohybového dovednosti. Už i váš chlapeček nebo holčička začíná objevovat svět tímto způsobem? Pak je nejvyšší čas na pořízení nějaké originální tahací hračky. Potěší, motivuje k chůzi a je s ní zábava. Určitě se tak stane oblíbeným parťákem vašeho zlatíčka, které ho bude chtít brát všude s sebou.

Rozvoj motorických schopností je nedílnou součástí vývoje, proto je vhodné zaměřit se na to, aby vaše děťátkomělopohyb rádo a chtělo se v něm neustále zdokonalovat. A hračky jsou tím nejlepším způsobem, jak se o to postarat. V tom by s námi určitě souhlasili všichni kluci a holky.

Nabízíme tahací hračky v rozmanitém provedení. Některé podporují rozvoj více schopností, například i motoriku, protože umožňují i sestavování jednotlivých dílků apod. Ať už zvolíte jakoukoliv, garantujeme 100% nadšení vašeho pokladu.

Nejprodávanější

Small Foot Tahací lev s labyrintem Safari
 
169 Kč
Vilac - Dřevěná Kachnička
Vilac - Dřevěná Kachnička
Skladem (1 ks)
SV7785
 
629 Kč
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Small Foot Tahací lev s labyrintem Safari
169 Kč
LE11705
Vilac - Dřevěná Kachnička
629 Kč
SV7785
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)