Nasazování na tyč

Skládat, nasazovat, sestavovat – to děti zbožňují!Proto jsme se rozhodli vytvořit celou super kategorii, kde najdete ty nejlepší hračky pro tenhle druh hraní. A protože patří mezi motorické, můžete si být jisti, že kromě zábavy zajistí i rozvoj vašeho zlatíčka.

Užije si tak nejen spoustu legrace, ale zároveň se lecčemu přiučí. Zdokonalí se v práci s rukama, šikovnosti a trpělivosti. A dokonce se velmi příjemnou formou procvičí v logickém myšlení a představivosti. Zaručujeme, že ho to bude náramně bavit, protože výsledek může být pokaždé jiný. A každý malý šikula miluje, když si může něco dělat po svém.

Všechny tyto výrobky pracují s principem nasazování předmětů na tyč. A co je ještě lepší, lze je využít i pro výuku barev či tvarů, poznávání a pojmenovávání věcí či třeba nácvik základního počítání. Díky této všestrannosti představují ideální volbu nejen pro vaše děťátko, ale i vás. Z hraní se tak může stát společná činnosti, při které podpoříte správný rozvoj osobnosti svého malého pokladu.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem
Bigjigs Baby - Nasazování barevných květinek
499 Kč
BB090
Bigjigs Baby - Dřevěná motorická věž s číslicemi BB107
Dřevěná vkládačka a skládačka - Janod - Želva J05337
Motorický nasazovací vláček - Little Dutch - růžový 8035LD
Trixie - Dřevěné navlékací kostky - zvířátka
699 Kč
PO21-1020
Trixie - Dřevění puzzle zvířátka
699 Kč
PO20-1066
DJECO - Grilování s Joem a Maxem
750 Kč
DJ06543
Djeco - Dřevěný farmářský vláček
999 Kč
DJ06314
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)