Motorické hry

Zábavné a poučné, tak bychom mohli stručně popsat hračky, které jsme pro vás připravili v této kategorii. Všechny jsou nejen krásné a perfektně zpracované, ale také důmyslné. Postarají se o rozvoj vašeho děťátka v mnoha důležitých oblastech, co sehrávají zásadní roli v jeho správném vývoji.

Naše rozmanitá nabídka zahrnuje různé typy her, mezi kterými určitě vyberete tu nejvhodnější pro holčičku či chlapečka. Nechybí zde oblíbené zatloukání v mnoha provedeních, chytání zvířátek nebo například poznávání tvarů hmatem. U všech druhů se váš malý poklad perfektně zabaví a zase o něco více pozná svět, který ho obklopuje.

Jak už název napovídá, motorické hry rozvíjí dovednosti související s úchopem a dalšími pohyby rukou. Ale to není zdaleka všechno. Děti se díky nim zdokonalí v představivosti, logickém myšlení a zručnosti. Některé kousky navíc prověří i jejich trpělivost nebo smysl pro detail. A spousta z nich zaujme i dospělé, takže představují ideální způsob, jak si užít společné příjemné chvíle, které vaše nejmenší úžasně obohatí.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 7 - 77 položek celkem
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Classic - červená
90 Kč
13007-C
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Classic - modrá
90 Kč
13007-M
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Classic - žlutá
90 Kč
13007-Z
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Indie - modrá
90 Kč
13044-M
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Indie - zelená
90 Kč
13044-Z
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Indie - žlutá
90 Kč
13044-O
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Geom - černá
120 Kč
13110 -B
Svoora - Dřevěné Jo-Jo Geom - červená
120 Kč
13110 -C
Nahoru
Další produkty
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)