Kam pro omalovánky? Na internet nebo k nám!

Kam pro omalovánky? Na internet nebo k nám!

Dneska se zaměříme na omalovánky. Máte-li na ně chuť právě teď a vlastníte tiskárnu, pak vám přineseme několik báječných tipů na místa, kde je můžete stáhnout online. Téměř okamžitě můžete brát pastelky do ruky. Nebo si ty pěkné tištěné objednejte u Chytré opičky a my garantujeme, že vám to čekání na zásilku bude stát rozhodně za to.

Takže nažhavte fantazii a naostřete pastelky, protože tohle je opravdu divoká přehlídka omalovánek pro děti. No a někdy vlastně i pro dospělé. Proč stále sahat pro ty relaxační dospělácké, někdy i v těch dětských najdou zalíbení maminky a mnohdy i tatínkové.

Ke stažení a vytištění

Obrázky i chytré informace k nim: http://www.omalovanky-online.cz/obrazky/klubik

Na tomto místě si můžete hezky přehledně vybrat omalovánky, které se vám líbí. V urovnaném menu si vyberete téma nebo konkrétní pohádkovou postavičku a pak si rozkliknete celý oddíl. Najdete tu několik obrázků, které jsou vkusné a radost vybírat, ale také takovou malou wikipedii ke každé pohádce nebo postavám. Základní informace jsou skvělým zpestřením a jsou pěkně po ruce!

V barevných ikonách najdete celé tématické série, většinou s pohádkovým motivem. To je pořádná nálož. Ačkoliv stránky nejsou už nějakou dobu aktualizovány, je tu rozhodně z čeho vybírat. Bonusem jsou pak i online hry.

Tady najdete i sezónní obrázky jako jsou vánoční omalovánky. Dále pohádkové postavy, zvířata, prostě klasika. Výhodou je několik způsobů vyhledávání od individuálního po jednoduchou klikačku na klíčová slova. Opravdu rychlá orientace.

Stále aktualizované a bohaté: http://www.omalovanky-zde.cz/omalovanky_pohadky.php

Poslední tip vyniká tím, že je velmi podrobně roztříděn i podle druhů zvířat, postav, situací. Snadno se na hlavní straně orientujete a stránky tvrdí, že jsou neustále aktualizovány. Super!

Tipy od Chytré opičky

Jste dostatečně namlsaní? Pak můžete vybírat z celé naší opičkové nabídky:

A věřte, že chuť nemít obrázky jen tak vytištěné na papíře, ale přidat svému omalovávání ještě nějako přidanou hodnotu bude stoupat a stoupat... Tohle jsou tipy, které stojí za to!

Grafomotorické omalovánky: https://www.chytraopicka.cz/p/grafomotoricke-omalovanky-djeco-zviratka-k-dokresleni

Mají jednu velkou výhodu. Můžete se jimi zabavit i vy. Kreslení tvarů, trénování prostorového vnímání, přesnosti a různé spojovačky jsou sice určeny pro děti, ale mohou se stát zajímavými i pro dospělé. A nakonec se můžete inspirovat k tomu, že si další a další omalovánky tohoto typu vyrobíte doma svépomocí.

Dlouhé omalovánky, jež se stanou obrazem: https://www.chytraopicka.cz/p/126-cm-dlouha-omalovanka-pod-morem-djeco

Co k tomu dodat? Omalovánky, které se po dokončení mohou stát zdobnou součástí vašeho pokoje.

TIP: A nám se z této série nejvíc líbí ta s naducaným balónem: https://www.chytraopicka.cz/p/omalovanky-s-pop-up-zdobou-djeco-ve-vzduchu

Sametové omalovány: https://www.chytraopicka.cz/p/sametove-malovani-djeco-pohadkova-zeme

Ty jsou novinkou tak žhavou, že se k nim ještě určitě vrátíme. Nepřetahují se a po dokončení se mohou stát skvělou součástí dekorace bytu či pokoje. Barevné a motivující!