Pěkně blafovací hra! Karetní hra – Djeco – Pipolo je vhodná hra pro děti od 5 let. Zkuste se převlékat nebo hrát, že máte v rukou oblečené zvíře, přitom máte ale úplného naháče. Strategické myšlení pojede na plné obrátky! Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 4 věrnostní body

Jak to funguje?

DJ05108

24 měsíců

Skladem

220 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Pěkně blafovací hra! Karetní hra – Djeco – Pipolo je vhodná hra pro děti od 5 let. Zkuste se převlékat nebo hrát, že máte v rukou oblečené zvíře, přitom máte ale úplného naháče. Strategické myšlení pojede na plné obrátky!

Postup hry:

Je třeba oklamat spoluhráče. Každý hráč dostane 8 karet. První hráč vyloží první kartu obrázkem vzhůru a řekne, zda je zvíře oblečené, chlupaté nebo opeřené. Ostatní hráči umístí na stůj jednu kartu, obrázkem dolů a mohou blafovat nebo říci pravdu, jak vypadá jejich zvíře, chlupaté nebo nahé?

Pokud jeden z hráčů pochybuje o upřímnosti některého ze svých protihráčů, řekne ve chvíli, kdy ten kartu pokládá „Pipolo!“ Lhář musí svoji kartu otočit. Pokud opravdu lhal, musí si vzít celý balíček karet, pokud nelhal, bere si balíček hráč, který ho nařknul z lhářství.

Hráč, který bral balíček karet pokračuje ve hře a vykládá další kartu. Hra končí ve chvíli, kdy se jeden z hráčů zbaví všech karet.

Nádherný design od francouzských umělců pod značkou Djeco vás pobaví originálními ilustracemi, barevnými a zářivými. Doslova kouzelnými!

Je to ideální hra pro školní výlety, na párty, školy v přírodě nebo na dovolenou. Rádi si zahrají i dospělí. Probouzí se bystrost, schopnost se soustředit, karty povzbuzují k vzájemné konverzaci, natrénujete si emoce, trénují paměť a užijete si spoustu zábavy.

Karty jsou z kvalitního tvrzeného kartonu, odolné proti opotřebení nebo roztrhání.

Sada obsahuje:

  • 44 karet
  • návod

Doba hry: cca 10 minut nebo déle

Počet hráčů: 2 – 4 hráči

Karetní hra – Djeco – Pipolo rozvíjí smysl pro hru, učí první pravidla her a podporuje soutěživost, strategické myšlení i logické myšlení. Ideální rodinná hra.

Rozměry balení: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

  • na dovolenou i pro dětské školní výlety a pobyty
  • hra pro celou rodinu

Co hračka rozvíjí

Hra Karetní hra – Djeco – Pipolo rozvíjí logické myšlení, strategické myšlení, soustředění a předvídavost. Čas, který s dětmi nad kreativními, didaktickými hračkami strávíme, se nám vrátí v jejich šťastném rozvoji.

  • soustředění
  • rozlišování emocí
  • logické myšlení
  • strategické myšlení
  • předvídavost
Materiál
Ostatní
Dle věku
Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Kluka, Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem