Naši ambasadoři a testeři

Šárka Svobodová

Jmenuji se Šárka Svobodová, povoláním učitelka a nyní hlavně maminka na mateřské dovolené se synem Vojtou (2 roky). Dcera Sofi chodí do první třídy.  Při mateřské pracuji jako animátor dětských oslav, karnevalů a svateb. Jsem také autorem projektu pro děti Myšák Očko. Když mi byla nabídnuta spolupráce v Chytré opičce, neváhala jsem ani minutu. Hračky, které jsou v obchodě k prodeji, mě opravdu baví poznávat. Testovat je s dětmi je práce, která je zároveň zábava. Velmi ráda vymýšlím pro děti různé tvoření a zábavu, což se s hračkami z Opičky přímo nabízí. Ráda k mým recenzím na hračky takové typy na zábavu přidám. Jediný problém, který s touto prací mám je, že často testovací hru či hračku není možné již vrátit, protože je prostě dobrá. ☺ 

www.zabavasesarkou.cz             www.mysakocko.cz

Inna - aktivnidomecek.cz

Jmenuji se Inna, povoláním jsem pedagog v preprimárním vzdělávání a v roce 2017 jsem se stala maminkou dcery Natálky a v roce 2021 syna Filípka. V lednu 2023 jsem založila Instagramový účet s názvem „Aktivní Domeček“ a stejnojmenné webové stránky. Společně s dětmi pro Vás vymýšlíme nejrůznější typy na aktivity. 

Tímto krokem se odstartovala nejen spolupráce s Chytrou Opičkou, ale i založení dopoledních lekcí „Sovík Myslík“, pro maminky s dětmi, který je tematicky laděný na senzory play, messy play, pohybové aktivity, aj. Zde také využívám produkty od Chytré Opičky a maminky si vždy pochvalují, že si mohou s dětmi hračky a pomůcky vyzkoušet. Videa z lekcí najdete u mě na Instagramovém profilu.

S produkty od Chytré Opičky mám jen ty nejlepší zkušenosti a ráda s nimi vymýšlím nejrůznější aktivity, proto nabídka stát se testerem a psát Vám naše hry a zkušenosti byla nabídkou, která se neodmítá. Doufám, že Vám tyto recenze přinesou mnohé využití a krásné chvíle s Vašimi dětmi. 

Vaše Inna

www.aktivnidomecek.cz

info@aktivnidomecek.cz

Instagramový profil @aktivnidomecek