Legrační karetní hra - Djeco - Tip Top Clap

Neohodnoceno
Značka: DJECO
Akční karetní hra pro děti od 6 let. Cílem hry je získat co nejmenší počet trestných bodů. Na kartách jsou zobrazeny různé akce (tlesknout, mrknout, zamňoukat atd.) ty musí hráči postupně všechny opakovat podle toho, jak si volí karty.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
230 Kč
Legrační karetní hra - Djeco - Tip Top Clap
Neohodnoceno
Značka: DJECO
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Legrační karetní hra - Djeco - Tip Top Clap

Opravdu vtipná hra určená pro děti od 6 let. Na kartách jsou znázorněny úkoly, které hráč plní (tlesknout, zapískat, mrknout, napodobit prdnutí, plácnout do stolu, vyláznout jazyk, zamňoukat, dupnout). Začíná nejmladší hráč, vezme si kartu a napodobí ji, poté jde na řadu další hráč, který musí nejdřív napodobit hráče před ním a pak sebe. Postupně každý hráč musí napodobit všechny akce od začátku a svou jako poslední. Kdo se splete získává trestný bod.

Hra je velice vtipná a děti si užijou spoust zábavy, procvičí paměť a schopnost soustředit se.

Co obsahuje: 32 karet s úkoly

Dělka hry: 15 minut

Počet hráčů: 2 - 5

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Dle věku: Od 6 let, Od 9 let
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Hrajeme si
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

Karetní hra - Djeco - Misterix
230 Kč
DJ05096
Djeco - Karetní hra - Top Dogs
299 Kč
DJ05099
Djeco - Karetní hra - Misticat
230 Kč
DJ05141
Djeco - Karetní hra - Čarodějky
230 Kč
DJ05117
Djeco - Karetní hra Dino draft
310 Kč
DJ05093
Djeco - Karetní hra jedním slovem
210 Kč
DJ05095
Trixie - Kvarteto Trixie Baby
220 Kč
35-617
Djeco - Karetní hra -  Familou
230 Kč
DJ05103