Karetní hra - Djeco - Kvarteto Štastné rodinky

Neohodnoceno
Značka: DJECO
Nádherně ilustrované kvarteto. Karetní hra – Djeco – Kvarteto Šťastné rodinky je vhodná pro děti od 5 let. Do šestice sbíráte karty členů rodin, cílem je shromáždit co nejvíce rodin.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
230 Kč
Karetní hra - Djeco - Kvarteto Štastné rodinky
Neohodnoceno
Značka: DJECO
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Nádherně ilustrované kvarteto. Karetní hra – Djeco – Kvarteto Šťastné rodinky je vhodná pro děti od 5 let. Do šestice sbíráte karty členů rodin, cílem je shromáždit co nejvíce rodin.

Nádherný design od francouzských umělců pod značkou Djeco vás pobaví originálními ilustracemi výjevů ze světa zvířátek a jejich rodinného světa.

Karetní hra je koncipována tak, že ji mohou hrát děti, které ještě neumí číst. Šestice karet, které k sobě patří, jsou označeny stejným symbolem. Děti se nejen baví samotnou hrou, ale o zvířátkách si můžete také povídat.

Je to ideální hra pro školní výlety, školy v přírodě nebo na dovolenou. Rádi si zahrají i dospělí. Probouzí se bystrost, schopnost se soustředit, karty povzbuzují k vzájemné konverzaci, trénují paměť a užijete si spoustu zábavy.

Karty jsou z kvalitního tvrzeného kartonu, odolné proti opotřebení nebo roztrhání.

Doba hry: cca 15 minut

Počet hráčů: 2 - 4 hráči

Sada obsahuje:

  • 50 karet
  • návod

Karetní hra – Djeco – Kvarteto Šťastné rodinky rozvíjí smysl pro hru, učí první pravidla her a podporuje soutěživost i logické myšlení. Ideální rodinná hra.

Rozměry balení: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm

Mají Vaše děti problém udržet karty v ruce: Pořiďte jim tento praktický držáček na karty.

Recenze od Šárky

Do rukou se mi dostala moc pěkná hra s názvem HAPPY FAMILY od firmy DJECO. Je určena dětem od 5ti let, ale je pravda, že kartičky měli úspěch i u mého dvouletého syna. Obrázky jsou moc pěkně a vtipně ilustrované na tvrzeném kartonu. Krabička obsahuje 42 karet se sedmi zvířecími rodinami. Balení je vhodné domů i na cesty. 

Primární využití hry je v podstatě klasické kvarteto. Změna spočívá v tom, že nesbíráte pouze čtyři karty, ale šest. Rodina zvířátek je totiž šestičlenná. Hra mě zaujala, protože má přesah. Dítě se neučí pouze sbírat kartičky se stejným symbolem v rohu. Učí se navíc názvy povolání, schopnosti povšimnout si drobných detailů u každého člena rodiny a podněcuje ke konverzaci. Každá rodina, kterou se rozhodnete sbírat, má totiž určité povolání. Kačeří rodina – pošťáci, kočky – prodavači v rybárně, zajíčci – zahradníci, slepičky – hasiči, myšky – pekaři, pejsci – doktoři a koně – kadeřníci.    

Návod ke hře + typy na hry od Šárky

Každý hráč dostane po sedmi kartách, zbytek karet putuje doprostřed stolu. Hru začne nejmladší hráč nebo se rozpočítáte. Hráč, který je na řadě požádá o určitou kartu kohokoliv z hráčů, musí však mít alespoň jednu kartu z rodiny, kterou se rozhodl sbírat. Jakmile má všech 6 členů rodiny, zakřičí nahlas RODINA. Položí karty před sebe a může hrát ihned znovu. Hra je u konce, jakmile jsou všechny rodiny na stole. Vyhrává ten hráč, který posbíral nejvíce rodin. 

Alternativa hry pro menší děti

S dvouletým synem jsme hráli hru jinak. Nejprve jsem všechny kartičky pomíchala a dala na koberec tak, aby byly zvířátka vidět. Popovídali jsem si o tom, co vidíme a za cíl jsme si dali najít a poskládat  všechny rodiny k sobě.

Jakmile se nám to podařilo a syn se s nimi seznámil, požádala jsem ho, aby se chvilku nedíval (téměř to zvládl :) ). Po místnosti jsem viditelně poschovávala dvě různé rodiny – kačery a zajíčky, každou kartičku jinam. Syn poté zkoušel nalézt všechny kartičky. Na stůl pak poskládal nalezenou rodinu kačerů, na koberec nalezenou rodinu zajíčků. Takto je možné přidávat rodiny k hledání a seskládání dle věku a šikovnosti vašeho dítěte. Poté si opět povědět názvy zvířátek a povolání, všímat si detailů na kartičkách.

Alternativa hry pro procvičení angličtiny

Na koberec jsem šestileté dceři nachystala vždy jednoho člena z každé rodiny. Viděla tedy 7 zvířátek různého povolání. Poté jsme si řekly anglicky název zvířátka a povolání.  Zkoušeli jsme si i jednoduchou větu. Např. The cat is a shop assistant. The dog is a doctor. Na kartičkách je mnoho detailů. Ilustrace jsou propracované, proto je možné je použít i k procvičování angličtiny pro pokročilé  popisem celého obrázku.  Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Dle věku: Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Hrajeme si
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

Djeco - DJECO Stolní držáček na karty
260 Kč
P04101
Legrační karetní hra - Djeco - Tip Top Clap
230 Kč
DJ05120
Djeco - Karetní hra - Top Dogs
299 Kč
DJ05099
Djeco - Karetní hra jedním slovem
210 Kč
DJ05095
Djeco - Karetní hra - Mini Mistigri
140 Kč
DJ06970
Djeco - Karetní hra pro menší děti - Mláďátka
255 Kč
DJ05063
Djeco - Svítící karetní hra - Bogoss
370 Kč
DJ05160