Motorická hra - Djeco - Zatloukání hřebíků - Roboti

Motorické hra zatloukání hřebíků vhodná pro kluky i holky od 4 let. Jednotlivé díly se zatloukají do korkové desky pomocí dřevěného kladiva. Zatloukačka s motivy robotů . Obsahuje velké množství dílů, hřebíčků a předloh. Vyrábí značka Djeco
Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
790 Kč
Motorická hra - Djeco - Zatloukání hřebíků - Roboti
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Motorická hra - Djeco - Zatloukání hřebíků - Roboti

Zatloukání hřebíků vhodné pro děti od 4 let. Oblíbená motorická hra pro všechny zvídavé děti. V balení najdete 27 dřevěných designových dílů, dřevěné kladivo, 40 hřebíčků a 5 oboustranných karet s motivy. Skládat díly můžete právě podle těchto obrázkových předloh nebo využijte vlastní fantazii.

Po zatlučení se dají hřebíčky opět lehce vytáhnout a můžete tuto zatloukací sadu pro děti používat pořád dokola. Je velmi kvalitní, vydrží dlouho.

Celá sada je uložena do pěkné designové krabice, je ideální jako dárek pro kreativní a děti nebo pro ty, které rády kutí.

Destička je krásně pevná a po vyndání dílů nejsou dírky vůbec vidět, má dlouhou životnost a samo dítě zvládne dílky opět sundat, jde to lehce.

Samotné díly jsou vyrobeny ze dřeva, vydrží velmi dlouho.

Jak si se zatloukání hrát?

Připravte si nejdříve jednotlivé díly, které budete chtít do podložky zatoukat. Mladším dětem, které ještě nemají se zatloukáním zkušenosti ukažte, jak správně držet hřebíček. Jde to opravdu lehce. Skládejte podle obrázkových předloh nebo vlastní fantazie.

Poté můžete hřebíčky jednoduše vytáhnout a začít s novým obrázkem. Vyprávějte si nad obrázky příběhy o cestě do vesmíru.

Co zatloukačka rozvíjí?

Skvělá dřevěná hračka na procvičení motoriky dětí, koordinace oko-ruka a rozvoj fantazie. Hračka učí také pečlivosti, po hraní je třeba spočítat všechny hřebíčky, aby nezůstal žádný na zemi:-)

Z jakých materiálů je tato motorická hra vyrobena?

Kladivo a jednotlivé díly jsou ze dřeva. Podložka je vyrobena z korku, je kvalitní, nezůstávají tam stopy po zatloukání.

Proč pořídit právě tuto hračku

 • Je kvalitní, vyzkoušeli jsme ji
 • Rozvíjí zručnost dětí
 • Splňuje veškeré atesty
 • Je to prostě designovka
 • Nádherné ilustrace

Rozměry balení: 30 x 22,5 x 3,5 cm

   Uložit

   Doplňkové parametry

   Kategorie: Zatloukání
   Co hračka rozvíjí: kreativita, jemná motorika, logika, myšlení
   Dle věku: Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
   Materiál: Dřevo
   Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se
   Vhodné pro: Kluka

   Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

   Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

   Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

   Nevyplňujte toto pole:

   Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

   Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

   V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.