Senzorické kostky

Senzorické kostky pro děti baví i rozvíjí

Kostky jsou parádní hračkou samy o sobě. Ale když jsou navíc ještě nějak vylepšené, pak jde o úžasný kousek, u kterého se děti rozhodně nebudou nudit. Přesně takové jsou kostky a kostičky v této kategorii. Nazvali jsme je senzorické, protože díky svým unikátním vlastnostem podporují rozvoj smyslů a smyslového vnímání.

Super kostičky pro chlapečky i holčičky

S kostkami nikdy nešlápnete vedle. Jako hračka se skvěle hodí pro kluky i holky. Děti si s nimi mohou stavět, mohou si je prohlížet, mohou je využít jako pomůcky pro naučení základního počítání, odstínů barev či pojmenování zvířátek apod. Pokud popustíte uzdu fantazii, určitě svému zlatíčku vymyslíte nejrůznější způsoby zábavy s kostičkami.

A v čem se vaše děťátko při hraní s těmito roztomilými krychličkami, kvádry a dalšími předměty zdokonalí? Záleží samozřejmě na konkrétní variantě, ale zpravidla se dočká zlepšení v jemné motorice, představivosti nebo třeba logickém uvažování.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Vilac Balanční hra Staveniště
531 Kč
V7622
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)