test

Obrázkové kostky

Proč jsou obrázkové kostky u dětí tak oblíbené?

Spojte kostky a krásné obrázky a máte perfektní hračku! Vždyť s kostičkami a kostkami všeho druhu jde zažít tolik legrace. To by určitě potvrdil nejeden chlapeček nebo holčička. A proto je v našem e-shopu najdete v nejrůznějších podobách.

Pokud v pokojíčku vašeho zlatíčka kostky chybí, měli byste to rychle napravit. A jestli už nějaké má, potěší ho várka nových kousků. Protože čím víc kostek bude mít, tím více obrázků nebo věží a hradů může postavit. To potěší nejen vašeho malého šikulu, ale i vás. Při hraní s touto hračkou totiž zdokonaluje mnohé důležité dovednosti.

Veselé hračky s bohatými možnostmi využití

A proč se tedy kostky těší takové oblibě i v dnešní době mnohem propracovanějších hraček? Jen tak něco je nepřekoná. Ve své jednoduchosti skrývají genialitu.

Dají se použít jako skládačka, kdy děti tvoří celé obrázky z částí zobrazených na jednotlivých kostičkách. Kromě toho poslouží i jako super stavební materiál. Kluci z nich rádi tvoří garáže pro autíčka, holky zase hrady a pokojíčky pro panenky a figurky. A to zdaleka není vše. Schválně vyzkoušejte, kolik způsobů vymyslíte při hraní se svým zlatíčkem. Budete překvapeni možnosti, které kostky nabízí.

Nejprodávanější

TRIXIE -  Trixie Kostky Stacking blocks 10 ks
 
599 Kč
Ludattica - měřící sada - measure me
 
579 Kč
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Ludattica - měřící sada - measure me
579 Kč
621542
TRIXIE -  Trixie Kostky Stacking blocks 10 ks
599 Kč
P03484
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)