Filtr

Ověřeno zákazníky

Kontakty

50 Kč zdarma na Váš nákup
za přihlášení do členské sekce Chytré opičky.
Co Vám přinese členská sekce?
Jedinečné cenové nabídky přístupné pouze členům. Přehled testovaných hraček a mnoho dalších zajímavostí.
0 Kč 760 Kč

Dřevěné chrastící senzorické kostky - Vilac - Moře

Dřevěné chrastící senzorické kostky pro děti od 12 měsíců. Nádherně barevně zpracované kostičky. Každá vydává jiný zvuk ...
Skladem
556 Kč

Dřevěné barevné kostky -Bigjigs Toys - Safari

Dočasně vyprodáno
359 Kč
Kostkové stavebnice pro děti

Sháníte hračky, které nenudí a mnohému naučí? Přesně takové jsou kostkové stavebnice!

Co asi tak může vzniknout, když se zkombinují výhody stavebnic a kostek? Kostkové stavebnice neboli hračky, s nimiž si děti užijí spoustu zábavy! A ocení je i rodiče, protože při hraní se každý chlapeček i holčička nejenže dostatečně vyřádí, ale zároveň se zlepší v mnoha zásadních dovednostech. Ty nejlepší výrobky tohoto druhu vám přinášíme v této kategorii.

Všechny hračky, co zde vidíte, vynikají perfektním provedením a krásným designem, nad kterým se bude každý malý šikula doslova rozplývat. Vyberte třeba podle toho, jaké barvy má rád či jaké motivy mu zaručeně udělají radost.

Stavebnice z kostek procvičují nejen jemnou motoriku

Při manipulaci s kostičkami a dalšími částmi se vaše zlatíčko zdokonalí v jemné motorice. A protože jde o stavebnici, bude muset trochu potrápit i mozkové závity. Při skládání obrázků či tvarů tak bude rozvíjet představivost, logické uvažování či kreativitu. A když se k hraní připojíte, můžete jednotlivé díly využít třeba jako pomůcku pro nácvik počtů.