Filtr

Ověřeno zákazníky

Kontakty

0 Kč 760 Kč

Dřevěné chrastící senzorické kostky - Vilac - Moře

Dřevěné chrastící senzorické kostky pro děti od 12 měsíců. Nádherně barevně zpracované kostičky. Každá vydává jiný zvuk ...
Dočasně vyprodáno
556 Kč

Dřevěné chrastící senzorické kostky - Vilac- Farma

Dočasně vyprodáno
556 Kč

Dřevěné barevné kostky -Bigjigs Toys - Safari

Na objednávku do 2 dnů
359 Kč

Dřevěné chrastící senzorické kostky - Vilac

Dočasně vyprodáno
556 Kč
Kostkové stavebnice pro děti

Sháníte hračky, které nenudí a mnohému naučí? Přesně takové jsou kostkové stavebnice!

Co asi tak může vzniknout, když se zkombinují výhody stavebnic a kostek? Kostkové stavebnice neboli hračky, s nimiž si děti užijí spoustu zábavy! A ocení je i rodiče, protože při hraní se každý chlapeček i holčička nejenže dostatečně vyřádí, ale zároveň se zlepší v mnoha zásadních dovednostech. Ty nejlepší výrobky tohoto druhu vám přinášíme v této kategorii.

Všechny hračky, co zde vidíte, vynikají perfektním provedením a krásným designem, nad kterým se bude každý malý šikula doslova rozplývat. Vyberte třeba podle toho, jaké barvy má rád či jaké motivy mu zaručeně udělají radost.

Stavebnice z kostek procvičují nejen jemnou motoriku

Při manipulaci s kostičkami a dalšími částmi se vaše zlatíčko zdokonalí v jemné motorice. A protože jde o stavebnici, bude muset trochu potrápit i mozkové závity. Při skládání obrázků či tvarů tak bude rozvíjet představivost, logické uvažování či kreativitu. A když se k hraní připojíte, můžete jednotlivé díly využít třeba jako pomůcku pro nácvik počtů.