Rybičky multifunkční hra - Tooky Toys

Neohodnoceno
Značka: Tooky Toys
Se hrou Chytání rybiček si užijí děti spoustu zábavy. Kromě tradičních magnetických rybiček, které děti chytají na udici, hra obsahuje také balanční hru, nasazování, počítání čísel a navlékání.
Dostupnost Skladem (5 ks)
630 Kč
Rybičky multifunkční hra - Tooky Toys
Neohodnoceno
Značka: Tooky Toys
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Se hrou Chytání rybiček si užijjí děti spoustu zábavy. Kromě tradičních magnetických rybiček, které děti chytají na udici, hra obsahuje také balanční hru, nasazování, počítání čísel a navlékání. Hra je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů a mohou ji hrát 2 hráči, ale také dítko samotné. Děti si při hraní procvičí motoriku, počítání a koordinaci pohybů. Vhodné od 3 let.

Varianty hraní

  • Chytaní rybiček - Snažte se chytit rybičky na prut. Hru můžete povznést na vyšší úroveň, pokud se budete snažit vysadit svůj úlovek na vrchol velryby.
  • Balanční hra - Naskládejte ryby na velrybí záda, ale musíte dát pozor, aby věž nespadla. Pokud spadne, prohráváte.
  • Přiřazování barev a počítání - Umístěte na velrybu správný počet barevných ryb.
  • Navlékání - Vezměte provázek s dřevěnou jehlou a můžete navlékat rybičky.

Díky hraní s rybičkami si děti zlepšují jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka i trpělivost. S malými rybičkami se učí barvy a základní počty. S jednotlivými dílky této hry si ale vyhrají jen tak. Dohromady celé balení obsahuje 25 krásně vypracovaných kousků z kvalitního dřeva a bezpečných barev.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nasazování na tyč
Co hračka rozvíjí: jemná motorika, logika, myšlení, barvy, koordinace oko-ruka
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Dřevo, Ostatní
Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy, založená v roce 2004, je značka zaměřená na vytváření alternativ k tradičním hračkám, které již znáte a máte rádi.

Jejich hračky jsou vyrobeny ze dřeva a jsou navrženy s ohledem na odolnost. Najdete u nich také skvělé společenské hry pro rozvoj logického myšlení. Výrobci každý den hledají kreativní způsoby, jak vzít běžné každodenní předměty a přeměnit je na nadčasové a odolné hračky.

Hračky rostou s vašimi prckypodporují představivost, začleňují dovednosti ze skutečného života a budují jemnou motoriku.

 

Podobné produkty

8012LD LD7012