Zábava ke stažení #opicarnysdobrodruhem

Visačka na kufr k dotvoření - ke stažení zdarma

Visačka na kufr k dotvoření - ke stažení zdarma

Prázdninová sezóna je v plném proudu a ať už cestujete kamkoliv, bude se vám jistě hodit originální visačka na zavazadlo. Ale pozor není to jen tak obyčejná visačka, děti si ji mohou krásně domalovat a vznikne tak parádní originál. Nebudete se tak muset bát, že si zavazadlo děti třeba na letním táboře zamění. Líbí se vám visačka? Pochlubte se nám na Instagramu nebo Facebooku. 

 

Postup:

1) Vytiskněte si předlohu

2) Vystřihněte a vymalujte cedulku

3) Přeložte ji

4) Výsledné dílo můžete (ale nemusíte) zalaminovat nebo obalit lepící páskou, tím zajistíte dostatečnou odolnost

5) Stačí udělat dírku a přivázat na kufr

 

opicarny-visacka-ke stažení zdarma pdf

 

A kdo ještě nemá pro děti zápisník na výlety s garantovanou odměnou? Uvnitř najdete nejen prostor na zapsání 10 výletů, ale také spoustu užitečných tipů, rad a zábavy na cesty. Nechybí ani 3 archy samolepek na dozdobení a 10 samolepek medailí za splněné výlety. A když nám pošlete fotku zápisníku s 5 medailemi, dostanete od nás, Malého dobrodruha a Cleverminds sportovní vak. A možnost soutěžit o let balónem od firmy zazitky.cz.

 

 

Venkovní hledačka ke dni dětí od #opicarnysdobrodruhem ke stažení zdarma

Venkovní hledačka ke dni dětí od #opicarnysdobrodruhem ke stažení zdarma

Všechny děti budou mít 1.6. svůj svátek a my se letos musíme obejít bez větších organizovaných akcí. Nic nebrání ale tomu vyrazit s dětmi do přírody, na výlet nebo třeba k vodě. Chytrá opička a její kamarád Malý dobrodruh si pro vaše děti připravili zábavnou venkovní hru tvz. hledačku. 

Připravte si pro děti nějaký poklad a tužku. Pak už stačí hru jen vytisknout a zábava začíná. Hru můžete vzít sebou i na výlet do přírody nebo třeba jen tak na procházku. 

Na vytisknutém papíře děti najdou několik obrázků, které mají v přírodě najít. Když ho najdou , mohou si políčko odškrtnout. Po nalezení všech obrázků (menším dětem zadejte třeba jen 3) dostanou od vás malou odměnu.

A jaká odměnu jsme pro děti připravili my? U nás jednoznačně zvítězila čelovka pro děti. Bude se jim totiž hodit na celé léto. Chystáme se letos kempovat, bude se hodit i na noční bojovku (krásně bliká) nebo na návštěvu parku Mirakulum. Pro toho nejmenšího jsem vybrala zamykací zvířátka. Jsou totiž veliká a ideální i na cesty. Zabaví nejmenší děti ve vlaku, autě nebo třeba při čekání ve frontě.

hledacka-opicarnysdobrodruhem-ke stažení v pdf