Venkovní hledačka ke dni dětí od #opicarnysdobrodruhem ke stažení zdarma

Všechny děti budou mít 1.6. svůj svátek a my se letos musíme obejít bez větších organizovaných akcí. Nic nebrání ale tomu vyrazit s dětmi do přírody, na výlet nebo třeba k vodě. Chytrá opička a její kamarád Malý dobrodruh si pro vaše děti připravili zábavnou venkovní hru tvz. hledačku. 

Připravte si pro děti nějaký poklad a tužku. Pak už stačí hru jen vytisknout a zábava začíná. Hru můžete vzít sebou i na výlet do přírody nebo třeba jen tak na procházku. 

Na vytisknutém papíře děti najdou několik obrázků, které mají v přírodě najít. Když ho najdou , mohou si políčko odškrtnout. Po nalezení všech obrázků (menším dětem zadejte třeba jen 3) dostanou od vás malou odměnu.

A jaká odměnu jsme pro děti připravili my? U nás jednoznačně zvítězila čelovka pro děti. Bude se jim totiž hodit na celé léto. Chystáme se letos kempovat, bude se hodit i na noční bojovku (krásně bliká) nebo na návštěvu parku Mirakulum. Pro toho nejmenšího jsem vybrala zamykací zvířátka. Jsou totiž veliká a ideální i na cesty. Zabaví nejmenší děti ve vlaku, autě nebo třeba při čekání ve frontě.

hledacka-opicarnysdobrodruhem-ke stažení v pdf