hrát si a být spolu
Zábavná hra z džungle! Legrační společenská hra pro nejmenší – Djeco – Malá akce je vhodná pro děti od 2,5 do 5 let. Jednoduchá pravidla a šest disciplín děti snadno pochopí a budou mít radost z rozmanité hry. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 9 věrnostních bodů

Jak to funguje?

DJ08557

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

499 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Zábavná hra z džungle! Legrační společenská hra pro nejmenší – Djeco – Malá akce je vhodná pro děti od 2,5 do 5 let. Jednoduchá pravidla a šest disciplín děti snadno pochopí a budou mít radost z rozmanité hry.

Užijí si i dospělí!

Získej co nejvíc medailí! Postav pyramidu, zahraj si kuželky, házej a chytej – to vše musíš zvládnout, abys získal medaili. Hra učí děti porozumět pokynům a rozvíjí jemnou motoriku.

Ve hře je celkem 6 výzev:

Pyramida: Vezmi 2 zvířátka vyobrazená na kartě a zkus je postavit na sebe tak, jako na obrázku. Pyramida musí vydržet stát alespoň 30 sekund, abys získal medaili.

Házení: Vezmi zvířátko vyobrazené na kartičce a pokus se s ním trefit do krabice. Zvířátko musí zůstat v krabici, nepočítá se, když se odrazí nebo vypadne a krabička musí být od hráče vzdálená min. 20 cm (u starších dětí můžete zvýšit obtížnost a umístit krabičku dál).

Balancování: Vezmi zvířátko vyobrazené na kartě a zkus si ho umístit na hlavu. Zvířátko tam musí vydržet, aniž by ho hráč přidržoval rukama minimálně 30 sekund.

Karusel: Vezměte zvíře zobrazené na kartě a pokuste se jej předat si z ruky do ruky za zády třikrát za sebou.

Zaměření: Vezměte dvě zvířata na kartě. Položte jedno na vrchol krabice, jak je znázorněno na obrázku. Skříňka by měla být umístěna ve vzpřímené poloze min. 20 cm od hráče. Druhým zvířátkem pak házíte tak, abyste srazili figurku z krabice. Hráč má opět tři pokusy.

Házení a chytání: Vezměte zvíře, které je uvedeno na kartě, a hoďte ho nad sebe jednou rukou a poté figurku chytněte druhou rukou.

Počet hráčů: 2 – 4

Trvaní hry: ca. 10 min.

Co obsahuje:

  • 6 gumových figurek zvířátek
  • medaile
  • karty s úkoly

Legrační společenská hra pro nejmenší - Djeco - Malá akce rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, šikovnost a radost ze hry. Je malá, skladná a hodí se na cesty nebo pro chvíle, kdy chcete zabavit celou rodinu.

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 5 cm

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

  • vhodné na cesty
  • všestranně rozvíjející hra
  • roztomilá hra, vhodná jako dárek

Co hračka rozvíjí

Hračka Legrační společenská hra pro nejmenší - Djeco - Malá akce rozvíjí smysl pro hru, spolupráci i soutěživost, předvídavost a orientaci v prostoru. Čas, který s dětmi nad kreativními hračkami a didaktickými hrami strávíte, se vám bohatě vrátí v jejich radostném rozvoji osobnosti.

  • jemnou motoriku
  • předvídavost
  • učí jednoduchým pravidlům a jejich pochopení
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem