Ludattica - Hra pro nejmenší - Zachraňme zvířátka

Skupina ohrožených zvířat, která se kvůli klimatickým změnám ocitla v nesnázích, ztratila cestu domů! Tito roztomilí zvířecí kamarádi pocházejí z celého světa a nyní se vyděšeně skrývají, zatímco čekají, až budou zachráněni a odvezeni zpět do svého přirozeného prostředí. Společně hledejte ukrytá zvířata a přiveďte je zpět domů tím, že získáte informace z identifikačních karet a budete sledovat cesty zobrazené na obrázku. Ale kde se zvířátka schovala? Aby se cítili v bezpečí, vybrali si speciální místo, kde se mohou schovat: Podívali jste se už pod stůl? Jedno z nich by se mohlo skrývat právě tam!_x000D_ Hra učí spolupráci a také informace o zvířátkách, je uložena v pevné krásné krabičce, je vhodná pro děti od 3 let.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
650 Kč
Ludattica - Hra pro nejmenší - Zachraňme zvířátka
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Skupina ohrožených zvířat, která se kvůli klimatickým změnám ocitla v nesnázích, ztratila cestu domů! Tito roztomilí zvířecí kamarádi pocházejí z celého světa a nyní se vyděšeně skrývají, zatímco čekají, až budou zachráněni a odvezeni zpět do svého přirozeného prostředí. Společně hledejte ukrytá zvířata a přiveďte je zpět domů tím, že získáte informace z identifikačních karet a budete sledovat cesty zobrazené na obrázku. Ale kde se zvířátka schovala? Aby se cítili v bezpečí, vybrali si speciální místo, kde se mohou schovat: Podívali jste se už pod stůl? Jedno z nich by se mohlo skrývat právě tam!

Hra je uložena v pevné krásné krabičce, je vhodná pro děti od 3 let.

Hra Společenská hra pro nejmenší – Ludattica – Zachraňme zvířátka rozvíjí smysl pro hru, spolupráci, nabodobování, učení se o udržitelnosti, fantazii a logické myšlení. Krásná edukativní hračka od italské značky Ludattica je úžasná svým nápaditým zpracováním a hezkým elegantním balením, které je ideální jako dáreček pro malé hráče.

Rozměr balení: 34 x 27,5 x 8 cm.

Agenda 2030 pro udržitelný rozvoj je akční program pro lidi (17 cílů na období 2015-2030), planetu a prosperitu, který vypracovaly členské státy OSN a schválilo Valné shromáždění OSN. Vrámci Agendy 2030 Ludattica vytvořila čtyři rodinné deskové hry, které hravou, zábavnou a podnětnou formou přiblíží nejmenším velmi důležitá témata současnosti a budoucnosti. Děti budou vedeny k tomu, aby si kladly otázky a prostřednictvím hry objevovaly význam a důležitost udržitelnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro nejmenší
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Tvrzený karton
Typ hračky: Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

opicka

Ludattica je italská značka, která směřuje k tomu, aby byly hry nejen zábavné, ale také učební a rozvíjející.

Ludattica vyniká originálním designem a neotřelými nápady, např. detektivní puzzle s lupou, puzzle s tajemstvím nebo krásné, laserem vyřezávané celodřevěné puzzle.

 

Podobné produkty

BS Toys - Karetní hra -Zvuky zvířat
249 Kč
GA391
Trixie - Aktivity balónek pro nejmenší - Mr. Polar Bear 24-260
Ludattica - Hra pro nejmenší - Zachraňme les
789 Kč
22969
Djeco - Edukativní hra Tactil Bzzz
630 Kč
DJ08259
Snímek obrazovky 2024 07 08 124342
Novinka
560 Kč
DJ08578
Ludattica - Mixovačka Zvířátka
390 Kč
22716
Djeco - Balanční hra pro nejmenší - Lekníny a žabky DJ08554
Haba - Společenská hra pro nejmenší - Nebojme se lékaře 1304648001