COBLO - Magnetická stavebnice ZLATÁ - 20 dílů

Tato stavebnice se skládá z 20 zlatých magnetických kostek různých tvarů. Díky magnetům v kostkách je děti snadno samy zacvaknou k sobě. Zlaté zlaté zlaté zlaté zlaté, které miluje každé dítě. S těmito super cool kostkami děti vytvoří ty nejkrásnější výtvory, jako je zlatá kánoe nebo palác se zlatými věžemi.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
1 250 Kč
COBLO - Magnetická stavebnice ZLATÁ - 20 dílů
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Tyto zlaté stavební kostky dělají stavby Coblo opravdu výjimečnými a umožňují dětem stavět ještě rozmanitější věci, například hrad se zlatými věžemi, zlatý dárek, zlatou rybku a mnoho dalšího. Pokaždé postaví něco jiného, což je na stavebnici Coblo tak zábavné. Magnetické hračky Coblo poskytují hodiny velmi všestranné zábavy při hraní.

Coblo je hra s otevřeným koncem, což znamená, že neexistují žádná předem daná pravidla hry. Děti se samy rozhodují, co budou stavět. To pomáhá projevit dětskou kreativitu a představivost, což je dobré pro jejich rozvoj. Pokaždé samy vymyslí něco jiného. Hrady, zvířata, rakety, dopravní prostředky a mnoho dalšího. Nic není příliš bláznivé! Tím překvapují nejen ostatní, ale i samy sebe. Vzniká tak hrdost a další zábava. A čím je dítě starší, tím jsou výtvory bohatší. Od 2D po 3D a od plochých tvarů po vysoké věže - Coblo roste s každou fází dětského vývoje. Děti se navíc budou pravidelně dvakrát smát, když se jim podaří převrátit jinou stavbu.

VZDĚLÁVACÍ HRAČKA
Kromě skvělé zábavy je Coblo také vzdělávací hračkou. Díky otevřenému charakteru, který podněcuje představivost a kreativitu, ale také díky různým tvarům a barvám, které mají destičky, je zajištěno, že magnetické destičky lze použít pro mnoho různých vzdělávacích cílů.

Hračka Coblo je hojně využívána v Montessori pedagogice, protože podněcuje děti, aby se samy učily a zkoušely nové věci. Představte si, že se učí třídit barvy, ale také poznávat písmena, počítat atd. Díky jemné velikosti dlaždic a úchopu, který vytváří hvězdička na kameni, je navíc Coblo velmi vhodné pro rozvoj motoriky. Děti se tak rozvíjejí hravou formou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky podle věku
Co hračka rozvíjí: kreativita, jemná motorika, prostorová představivost, koordinace oko-ruka
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Materiál: Ostatní
Puzzle - počet dílků: 25 - 48
Typ hračky: Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Coblo je Holandská značka, která stojí za tím, aby děti byly co nejdéle dětmi, hrály si a u toho se rozvíjely.

Stavebnice COBLO jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu a patří k open-ended magnetickým stavebnicím. Stavebnice Coblo se zaměřuje na rozvoj motorických dovedností a představivosti.

Stavebnice je vhodná pro malé i velké, ať už jako zábavná hračka nebo jako nástroj pro výuku. Uživatelé mohou experimentovat s různými konstrukčními technikami, testovat fyzikální principy a rozvíjet své schopnosti řešení problémů.

Chytrá opička je výhradní distributor značky Coblo pro CZ a SK pro velkoobchodní objednávky prosím využijte web www.mankitoys.cz

 

Podobné produkty

COBLO - Magnetická stavebnice 35 dílů - Classic
1 250 Kč
D-COBLO35
COBLO - Magnetická stavebnice 35 dílů - Pastel
1 250 Kč
D-COBLO35-P
Magnetická stavebnice GLOW 16 dílů - Magna-Tiles
870 Kč
18816
Magnetická stavebnice Jungle 25 dílů - Magna-Tiles
1 285 Kč
21225
Magnetická stavebnice Safari 25 dílů - Magna-Tiles
1 285 Kč
20925
Magnetická stavebnice Builder 32 dílů - Magna-Tiles
1 590 Kč
21632
Magnetická stavebnice Arctic animals 25 dílů - Magna-Tiles 21125
Magnetická stavebnice House 28 dílů - Magna-Tiles
1 590 Kč
18332