Vkládačka Tvary Pastel - Tooky Toys

Neohodnoceno
Značka: Tooky Toys
Dřevěná vkládací kostka s pastelově barevnými geometrický tvary od Tooky Toy zabaví vaše děti na hodně dlouho. Kostka mát totiž 12 otvorů, do kterých je třeba vložit 12 různých dřevěných tvarů.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
415 Kč
Vkládačka Tvary Pastel - Tooky Toys
Neohodnoceno
Značka: Tooky Toys
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Dřevěná vkládací kostka s pastelově barevnými geometrický tvary od Tooky Toy zabaví vaše děti na hodně dlouho. Kostka mát totiž 12 otvorů, do kterých je třeba vložit 12 různých dřevěných tvarů. Dětem tak chvilku zabere, než je všechny vloží do správného otvoru. Když je vše hotovo, jednoduše odklopí modré víko na kostce, vyndají tvary a můžou začít od znova. Kostka má dokonce madlo na přenášení.

Vkládačka Tvary podporuje rozvoj dětí - hračka rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, koncentraci či koordinaci ruka-oko. Batole se ale také naučí rozpoznávat a pojmenovávat tvary a barvy. Dřevěné hračky pro děti od Tooky Toy jsou vyrobené z pevného, dobře opracovaného dřeva a netoxických barev. Pro děti jsou bezpečná. Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vhazování a vkládání
Co hračka rozvíjí: jemná motorika, logika, myšlení, tvary, barvy, koordinace oko-ruka
Dle věku: Pro nejmenší, Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let
Materiál: Dřevo
Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy, založená v roce 2004, je značka zaměřená na vytváření alternativ k tradičním hračkám, které již znáte a máte rádi.

Jejich hračky jsou vyrobeny ze dřeva a jsou navrženy s ohledem na odolnost. Najdete u nich také skvělé společenské hry pro rozvoj logického myšlení. Výrobci každý den hledají kreativní způsoby, jak vzít běžné každodenní předměty a přeměnit je na nadčasové a odolné hračky.

Hračky rostou s vašimi prckypodporují představivost, začleňují dovednosti ze skutečného života a budují jemnou motoriku.

 

Podobné produkty

Dřevěná vkládačka  - Janod -  Montessori tvary
619 Kč
J05330
DJECO Na Farmě - vkládací puzzle
570 Kč
DJ01030
Dřevěná hračka - Bigjigs Toys - Válec s tvary
362 Kč
BB096