TookyToy - senzorické dřevěné kostky 13ks

Neohodnoceno
Značka: Tooky Toys
Dřevěné senzorické kostky od Tooky Toy jsou skvělé už pro děti od 12 měsíců. Je to taková první dřevěná stavebnice pro nejmenší. Děti si z kostek staví své první stavby, ale využijí je také na senzorické hry. Každá kostička je totiž zcela jiná, jinak barevná, každá má jinou senzorickou vlastnost. Mezi kostičkami najdete chrastítko, barevná sklíčka, zrcátka, rolničku i rozličné hmatové plochy.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
440 Kč
TookyToy - senzorické dřevěné kostky 13ks
Neohodnoceno
Značka: Tooky Toys
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Kostičky působí na rozvoj zraku, hmatu, sluchu i jemné motoriky. Mají také pozitivní vliv na vnímání barev a základních tvarů.

Po hře je zase můžete všechny uklidit do dřevěné krabičky, která je součástí balení. Dřevěné hračky pro děti Tooky Toy jsou vyrobené z pevného, dobře opracovaného dřeva natřeného netoxickými barvami.

Pro děti jsou zcela bezpečné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kostkové stavebnice
Co hračka rozvíjí: jemná motorika, koordinace oko-ruka
Dle věku: Od 1 roku, Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let
Materiál: Dřevo
Typ hračky: Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy, založená v roce 2004, je značka zaměřená na vytváření alternativ k tradičním hračkám, které již znáte a máte rádi.

Jejich hračky jsou vyrobeny ze dřeva a jsou navrženy s ohledem na odolnost. Najdete u nich také skvělé společenské hry pro rozvoj logického myšlení. Výrobci každý den hledají kreativní způsoby, jak vzít běžné každodenní předměty a přeměnit je na nadčasové a odolné hračky.

Hračky rostou s vašimi prckypodporují představivost, začleňují dovednosti ze skutečného života a budují jemnou motoriku.