Tooky Toys - Dřevěné provlékání - zvířátka z farmy

Neohodnoceno
Značka: Tooky Toys
Zvířecí korálky pro nejmenší_x000D_ Pojmenuj všechna zvířátka, provlékni je a spoj pomocí šňůrky. Dětičky se prostřednictvím hry seznamují s jednotlivými zvířátky žijícími na farmě a při provlékání si rozvíjejí jemnou motoriku, trpělivost a koncentraci.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
399 Kč
Tooky Toys - Dřevěné provlékání - zvířátka z farmy
Neohodnoceno
Značka: Tooky Toys
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Barevná dřevěná provlékačka s motivem zvířat. Děti se učí poznávat a pojmenovávat zvířátka a provlékají je pomocí šňůrky. Na jedné straně šňůrky je dřevěný kolík, díky kterému je provlékání jednodušší a zvládnout ho i nejmladší. Zkušenější děti pak mohou navlékat druhou stranou, kde naleznou klasickou tkaničku.

Děti při hraní rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost a koncentraci. Dřevěné korálky hezky padnou do dětské ruky, zároveň jsou ale dostatečně velké, aby je děti nespolkly. Hra je vhodná už od 1 roku.

Balení obsahuje: 

  • 12 dřevěných zvířátek
  • šňůrka s dřěveným koncem

Doplňkové parametry

Kategorie: Provlékání a vyšívání
Co hračka rozvíjí: jemná motorika, logika, myšlení, barvy, koordinace oko-ruka, fantazie
Dle věku: Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let
Materiál: Dřevo
Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy, založená v roce 2004, je značka zaměřená na vytváření alternativ k tradičním hračkám, které již znáte a máte rádi.

Jejich hračky jsou vyrobeny ze dřeva a jsou navrženy s ohledem na odolnost. Najdete u nich také skvělé společenské hry pro rozvoj logického myšlení. Výrobci každý den hledají kreativní způsoby, jak vzít běžné každodenní předměty a přeměnit je na nadčasové a odolné hračky.

Hračky rostou s vašimi prckypodporují představivost, začleňují dovednosti ze skutečného života a budují jemnou motoriku.