Filtr

Ověřeno zákazníky

Kontakty

50 Kč zdarma na Váš nákup
za přihlášení do členské sekce Chytré opičky.
Co Vám přinese členská sekce?
Jedinečné cenové nabídky přístupné pouze členům. Přehled testovaných hraček a mnoho dalších zajímavostí.
0 Kč 760 Kč

Dřevěné chrastící senzorické kostky - Vilac - Moře

Dřevěné chrastící senzorické kostky pro děti od 12 měsíců. Nádherně barevně zpracované kostičky. Každá vydává jiný zvuk ...
Skladem
556 Kč
Senzorické kostky pro děti baví i rozvíjí

Kostky jsou parádní hračkou samy o sobě. Ale když jsou navíc ještě nějak vylepšené, pak jde o úžasný kousek, u kterého se děti rozhodně nebudou nudit. Přesně takové jsou kostky a kostičky v této kategorii. Nazvali jsme je senzorické, protože díky svým unikátním vlastnostem podporují rozvoj smyslů a smyslového vnímání.

Super kostičky pro chlapečky i holčičky

S kostkami nikdy nešlápnete vedle. Jako hračka se skvěle hodí pro kluky i holky. Děti si s nimi mohou stavět, mohou si je prohlížet, mohou je využít jako pomůcky pro naučení základního počítání, odstínů barev či pojmenování zvířátek apod. Pokud popustíte uzdu fantazii, určitě svému zlatíčku vymyslíte nejrůznější způsoby zábavy s kostičkami.

A v čem se vaše děťátko při hraní s těmito roztomilými krychličkami, kvádry a dalšími předměty zdokonalí? Záleží samozřejmě na konkrétní variantě, ale zpravidla se dočká zlepšení v jemné motorice, představivosti nebo třeba logickém uvažování.