hrát si a být spolu
Vydejte se s námi do světa plážové zábavy! Kreativní hra Samolepky s plastickým efektem – Djeco – Pláž je vhodná pro děti od 4 let. Plastický vystouplý efekt zajistí, že obrázek bude jako živý. Jednorožci, sluneční brýle, zmrzlina… tak co si dáte? Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 2 věrnostní body

Jak to funguje?

DJ09262

24 měsíců

Skladem

110 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Vydejte se s námi do světa plážové zábavy! Kreativní hra Samolepky s plastickým efektem – Djeco – Pláž je vhodná pro děti od 4 let. Plastický vystouplý efekt zajistí, že obrázek bude jako živý. Jednorožci, sluneční brýle, zmrzlina… tak co si dáte?

Sada obsahuje 30 samolepek, které můžete využít pro tvoření obrázků, doladit jimi barvami vytvořené obrázky pláže, moře a prázdnin nebo je použít na přáníčka, do zápisníků vzpomínek, diářů, na dárečky apod.

Skvělá zábava s kvalitními samolepkami bude děti bavit, navíc obrázky s plážovou tématikou jsou líbivé a pro děti moderní. Navíc jsou roztomilé a líbivé.

Obsahuje:

 • 30 plastických samolepek

Hračka Samolepky s plastickým efektem – Djeco - Pláž rozvíjí jemnou motoriku, soustředění, kreativitu a představivost. Vytvořte si s dětmi parádní společné vzpomínky při hrách s našimi hračkami a hrami!

Rozměry balení: 23 x 22 cm

 

  Klady a zápory

  Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

  • nápaditá hračka vhodná jako dárek
  • perfektní pro společné vyrábění dalších dárečků a obrázků

  Co hračka rozvíjí

  Samolepky s plastickým efektem – Djeco - Pláž rozvíjí kreativitu, soustředění a radost z vytvořeného výrobku. Naše hračky a výrobky se s radostí podílí na zábavě a hrách, které podporují šťastný rozvoj vašich dětí.

  • soustředění
  • logické myšlení
  • jemnou motoriku
  • estetické cítění
  • podněcuje legrační plážové vyprávění
  • koordinaci oko – ruka
  Materiál
  Ostatní
  Dle věku
  Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
  Typ hračky
  Tvoříme
  Vhodné pro
  Holku
  Kontaktujte nás!

  Dobře poradím

  Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

  Rychle doručím

  Společné hraní do druhého dne od objednávky

  Točím videa

  Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

  Mám vlastní fotky

  Rozbalené hračky zachycené u nás doma

  Zobrazit všechny hračky s videem
  Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

  SouhlasímNastavení