hrát si a být spolu
Krásná zimní víla Cristele a její malá ovečka Frizz. Figurka Tinyly – Djeco – Cristale a Frizz je vhodná pro děti od 4 let. Figurka může pohybovat hlavou a rukama. Součástí balení je i katalog s dalšími Tinyly figurkami. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 5 věrnostních bodů

Jak to funguje?

DJ06947

24 měsíců

Skladem

295 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Krásná zimní víla Cristele a její malá ovečka Frizz. Figurka Tinyly – Djeco – Cristale a Frizz je vhodná pro děti od 4 let. Figurka může pohybovat hlavou a rukama. Součástí balení je i katalog s dalšími Tinyly figurkami.

Cristale je půvabná a celá zimní. Má v ruce hrnek s horkým kakaem a přes ramena stříbrný plášť. Na čele pak ledové vločky. Ovečka je celá krásně zachumlaná ve vlně.

Každá figurka této kolekce je něčím typická a vždy ji doplňuje malý mazlíček nebo drobná figurka navíc. Tinyly od Virginie Brachet okouzlí malé holčičky na první pohled.

Dokoupit můžete i další figurky a domečky.

Sada obsahuje:

  • 1 figurka zimní víly
  • 1 figurka zimní ovečky

Výška figurky: cca 7,5 cm.

Figurka Tinyly – Djeco – Cristale a Frizz je překrásně kvalitně zpracovaná, má pohyblivé prvky a můžete k ní dokoupit celé další sady jak figurek, tak i domečků. Děti si užijí nádherné a nezapomenutelné chvíle nad těmito hračkami, které jsou odolné, krásné a dělají dětem příjemnou společnost.

Rozměry balení: 9,5 x 12,5 x 4 cm

.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

  • kvalitní panenka
  • lze dokoupit další části, domečky a figurky

Co hračka rozvíjí

Hračka Figurka Tinyly – Djeco – Cristale a Frizz rozvíjí jemnou motoriku, logické uvažování, soustředění a vlastní tvoření příběhů. Čas, který s dětmi nad kreativními, didaktickými hračkami strávíme, se nám vrátí v jejich šťastném rozvoji.

  • jemnou motoriku
  • soustředění, trpělivost
  • samostatné hraní
  • prostorové vnímání
  • logické myšlení
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Kluka, Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení