Filtr

Ověřeno zákazníky

Kontakty

50 Kč zdarma na Váš nákup
za přihlášení do členské sekce Chytré opičky.
Co Vám přinese členská sekce?
Jedinečné cenové nabídky přístupné pouze členům. Přehled testovaných hraček a mnoho dalších zajímavostí.
0 Kč 2 430 Kč

Dřevěný kufrík s nářadím - Janod - Bricolo

Krásný dřevěný kufřík vhodný pro všechny malé opraváře již od 3 let. V kufříku najdete veškeré vybavení pro malého kutil ...
Skladem
1 069 Kč

Dřevěný ponk - Bigjigs Toys

Na objednávku do 2 dnů
2 429 Kč
Hrajeme si na opraváře | Hračky pro děti

Máte doma malého opraváře? Pořiďte mu originální hračky!

Snad všichni šikovní chlapečci milují, když mohou tátovi asistovat při opravách kolem domu či auta. Pozorujete takovou zálibu i vy u svého malého šikuly? Vyberte mu hračku v této kategorii a o nadšení a radost rozhodně nebude nouze. Najdete zde řadu krásných a kvalitních výrobků, se kterými si vyhraje dlouhé hodiny. Jsou pečlivě zpracované a nabízí zábavu i poučení.

Protože „hrát si na něco“ neznamená jen pobavení. Když se děti vžijí do nějaké role ze světa dospělých, pozitivně to ovlivňuje jejich správný vývoj. S vaší pomocí získají spoustu nových znalostí, dozví se o tom, jak funguje svět kolem nich, a budou moci rozvíjet své kreativní myšlení a fantazii. 

Jak vybrat nejlepší hračku

Připravili jsme pro vás pár tipů, které vám usnadní výběr správné hračky. Inspirujte se jimi a budete mít jistotu, že jste zvolili nejlepší možnost.

  • Myslete na věk – malé děti by si neměly hrát s hračkami, které obsahují příliš drobné součásti.
  • Berte ohled na záliby – nemá smysl pořizovat něco z oboru, o který vaše děťátko nejeví žádný zájem.
  • Pamatujte na intelektové schopnosti a stupeň vývoje – účel hračky by měl odpovídat věku vašeho šikuly. Když mu dáte něco, z čeho už „vyrostl“ nebo to, na co ještě nestačí, nebude ho hraní bavit.