Janod - Atelier Sada Maxi Mozaika Vesmír

Neohodnoceno
Značka: Janod
Nalepování s mozaikou pro děti od 7 let, obsahuje: 5 pozadí, 10 archů nálepek na mozaiku a 4 archy s glitry a metalickým efektem.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
459 Kč
Janod - Atelier Sada Maxi Mozaika Vesmír
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

3, 2, 1, odpalujeme! Děti od 7 let budou mít radost z dokončování 5 mozaikových obrázků obsažených v této stavebnici s vesmírnou tématikou: tato aktivita pomůže rozvíjet koncentraci a motorické dovednosti malých dětí.
Tato sada obsahuje také 14 listů, tj. celkem 1550 mozaik! Třpytivé, kovové a matné mozaiky vytlačí výtvory dětí a nechají přemluvit jejich kreativitu. Tato sada uměleckých řemesel obsahuje 5 obrázků různých velikostí a tvarů (kulaté, šestiúhelníkové, na šířku a na výšku) pro neustále se měnící DIY aktivity!
Dokončení všech obrázků bude trvat přibližně 3 hodiny. Fanoušci astronautů budou nadšeni: rakety, satelity a tajemné planety jsou připraveny a čekají, až zazáří, díky mozaikovým ozdobám!
S touto sadou zaměřenou na vesmír si i starší děti mohou užít vykonávání uklidňující praktické činnosti a zároveň rozvíjet svůj umělecký talent. Dodávaná instruktážní brožura pomůže mladším umělcům znovu vytvořit modely pro zaručený výsledek!
Tato kreativní sada mozaiky je součástí kolekce Les Ateliers du Calme, obsah plný soustředění a relaxačních uměleckých a řemeslných aktivit pro děti.
S touto kreativní sadou se vaše dítě zabaví doplňováním obrázků znázorňujících pěkné výjevy z vesmíru s více než 1550 malými barevnými nálepkami: raketa, astronaut, planety.. Obsah: 5 pozadí pro vytvoření mozaiky, 10 archů nálepek na mozaiku,
4 archy glitry a metalickým efektem. Cílem je dokončit obrázky nálepkami a vytvořit tak mozaiku.
Kreativní sada Janod rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají moc místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 25 x 0,1 x 21 cm
Doporučený věk: 7+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

Djeco - Luxusní velká kreativní sada - Svět dinosaurů DJ09331
Djeco - DIY Mořský svět
270 Kč
DJ08002
Djeco - Luxusní velká kreativní sada - Mořský svět DJ09294
Tookyland - Nalepovací mozaika - První zvířátka
265 Kč
LT124
sdf
455 Kč
CL163
Snímek obrazovky 2024 03 20 131944 CL162
Snímek obrazovky 2024 03 20 134603
455 Kč
CL169
rthz
405 Kč
CL214