Janod -Atelier Sada Maxi Malování vodovými barvami

Malování vodovými barvami pro děti od 6 let, obsahuje paletu barev, speciální pero, houbu a 4 obrázky.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
409 Kč
Janod -Atelier Sada Maxi Malování vodovými barvami
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Umělci ve věku 6 a více let budou rádi vytvářet tyto neuvěřitelně krásné akvarelové malby! Malí mohou sledovat, jak nádherná zvířata ožívají před jejich očima, když pomocí štětce nanášejí nádherné barvy! Tato řemeslná souprava obsahuje 4 nádherné obrázky znázorňující zahradní scénu, plné bohaté, bujné a pulzující přírody. Za prvé, všichni budou milovat štětec naplněný vodou, který dokáže snadno aplikovat 15 akvarelových odstínů z palety. Dále přijdou vhod zlaté linky, které zabraňují šíření barev a tím míchání! Obrazem také dodají ultra rafinovaný konečný výsledek.
A nakonec se krabička přemění na krásný rám pro prezentaci výtvorů! Tato aktivita pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a trpělivost. Vytvořit umělecké dílo bude trvat přibližně 1 hodinu.
Díky této kreativní sadě bude moci vaše dítě vytvářet svá první umělecká díla s krásnými barvami. Dle předlohy dítě vybarvuje různé části malby pomocí štětcového pera. Postupně scéna ožívá s každou přidanou barvou.
Obsah: paleta barev, štětec, houbička a 4 obrázky na vymalování potištěné zlatou barvou.
Kreativní sada Janod rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají moc místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 19,5 x 0,1 x 23,5 cm
Doporučený věk: 6+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

J07957 Janod Atelier Sada Mini Mozaika Jednorozec 01 J07957
Snímek obrazovky 2024 03 20 135509
429 Kč
CL189
Tookyland - Nalepovací mozaika - První zvířátka
265 Kč
LT124
Snímek obrazovky 2024 03 20 134603
455 Kč
CL169
Janod - kreativní sada s pávem - dekorace na stěnu J07942
rthz
405 Kč
CL214