Janod -Atelier Sada Maxi Obrázky s flitry Mořské panny

Neohodnoceno
Značka: Janod
Tvoření s flitry pro děti od 6 let, obsahuje 5 obrázků s mořskými pannami a 800 flitrů.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
459 Kč
Janod -Atelier Sada Maxi Obrázky s flitry Mořské panny
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Jedeme pod oceán!
Tato řemeslná sada s motivem mořské panny vybízí děti ve věku od 6 let do 5 samolepících flitrových obrázků: kolážová aktivita, která spojuje přesnost s uměleckým vkusem. Mořské panny, korály a mořští živočichové čekají jen na to, aby se zajiskřili!
Tato sada uměleckých řemesel obsahuje: 5 samolepících obrázků, 800 flitrů a 1 instruktážní brožuru, která pomáhá umělcům při tvorbě. Vícetvaré a barevné klenuté flitry jsou ideální pro rozvoj koncentrace a logiky malých dětí.
Chcete-li ozdobit tyto obrázky, jednoduše odlepte samolepicí plochy a připevněte flitry podle návodu nebo podle vašeho přání. Není třeba žádné lepidlo!
Dokončení všech 5 obrázků v této sadě zabere přibližně 3 hodiny: klidná a zábavná DIY aktivita pro děti.
Začínající řemeslníci si zamilují potápění do hlubokého modrého moře s touto kreativní soupravou z kolekce Les Ateliers du Calme!
S touto kreativní sadou bude vaše dítě krok za krokem přidávat flitry různých tvarů a barev, aby vytvořilo krásné třpytivé obrázky.
Obsahuje 5 obrázků s mořskými pannami na dotvoření a 800 flitrů.
Kreativní sada Janod rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají moc místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 20,7 x 0,1 x 24,4 cm
Doporučený věk: 6+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

J07973 Janod Atelier Sada Maxi Mozaika Dinosaury 01 J07973
Djeco - Velký kreativní set
780 Kč
DJ09015
Djeco - Kreativní sada Poslední sníh
680 Kč
P04100
Janod - Atelier Deco Lapač slunce Třpytivý motýl
619 Kč
J07739
Janod - Atelier Sada Maxi Mozaika Vesmír
459 Kč
J07855
Pikle - LAPAČ SNŮ - sada na výrobu 5 ks - růžovo - mintová LSPARTY/RUZ
Tookyland - Nalepovací mozaika - První zvířátka
265 Kč
LT124