Djeco - Pěnové barvy s aplikátorem

Neohodnoceno
Značka: DJECO
Barvy v tubě s pěnovým aplikátorem pro nejmenší děti. Vhodné od 18 měsíců. Krásné barvičky a navíc děti mohou na papír tlačit, jak chtějí.  Dokonalá kreativní zábava pro menší děti. Barvičky se dětem skvěle drží v ruce a díky pěnovému aplikátoru nevytkají, ale tvoří puntíky. 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
390 Kč
Djeco - Pěnové barvy s aplikátorem
Neohodnoceno
Značka: DJECO
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Prstové barvy s aplikátorem - Djeco

Prstové barvy s pěnovým aplikátorem, vhodné pro děti od 18 měsíců. Barvy jsou uložené ve větší tubě, která padne do dětské ruky a jsou zakončené pěnovým aplikátorem. S barvami mohou děti dělat puntíky nebo malovat podobně jako štětcem.

 Krásné syté barvy zaujmou děti a navíc mohou na papír tlačit, jak chtějí.  Dokonalá kreativní zábava pro menší děti. Barvičky se dětem skvěle drží v ruce a díky pěnovému aplikátoru nevytékají, ale tvoří puntíky.  Navíc, když děti drží barvy přitlačené k papíru, mohou s nimi malovat podobně jako  se štětcem.

Prstové barvy skvěle procvičí jemnou motoriku, podpoří rozvoj kreativity a pomáhají dětem s výukou barev. Také můžete puntíky počítat, je to super zábava. 

Jsou speciálně vyvinut pro malé dětské ruce, jsou netoxické, pratelné.

Recenze od Inny

Fixy jsou ergonomické a jsou vyvinuté pro malé dětské ruce. Aplikátor mají kulatý, membránový a vydrží i větší tlak.

Fixy jsou určené pouze k tiskání puntíků, ne k malbě (aplikátor by se tímto stylem používání mohl prodřít a natrvalo tak fix poškodit). Proto doporučuji při tvorbě dohled dospělé osoby.

Inkoust ve fixech je omyvatelný a je ho tam dost, takže při správném používání a důkladném zavírání Vám fixy vydrží na hodně zábavy.

U nás je využívá syn (2 roky) a dcera (6 let).

Tipy na tvoření od Inny

Využití pro nejmenší děti (cca od 1,5 roku)

U menších dětí zvolte větší formát papíru, ať se dětem lépe tvoří. Papír volte buď prázdný nebo s nějakou omalovánkou, ať je pro děti „ťupání“ atraktivnější.

V tomto věku nezasahujte dětem do výběru ruky, kterou fixy uchopí. Je zcela běžné, že děti ruce střídají. Lateralita se vyhraňuje od 4.roku věku dítěte.

Tvoření obrázků

Větší děti mohou pomocí fix tvořit obrázky. Témata mohou být různá. My jsme si je vzaly s dcerou ven na jaře a vznikly nám z toho krásné rozkvetlé větve ve váze. Větvičky jsme použily z jabloně, co nám roste na zahradě. Přilepily jsme je tavnou pistolí. Dále jsme dolepily vázu z barevného papíru. Tu jsme následně také ozdobily barevnými puntíky za pomocí fix.

Odkaz na video - Tvoření obrázků

Pracovní listy a omalovánky

Pokud má Vaše dítě rádo pracovní listy, tak ani zde se meze nekladou. Dítě může tvořit omalovánky, procvičovat si určování počtů, předmatematické představy nebo označovat
za pomocí barev. Na internetu najdete hodně materiálů, které se k těmto aktivitám budou hodit. 

Odkaz na video - Pracovní listy a omalovánky

Kresba s říkankou

Vytiskněte dítěti omalovánku deštníku nebo si ho vyrobte a za pomocí říkanky:
„Ťuká, ťuká deštík, na barevný deštník“ nechte děti ťupat fixem. Dítě se tak bude učit rytmizaci při tvorbě a čím více budete toto cvičení opakovat, tím snadněji se mu bude uvolňovat ruka
a nebude v tenzi. Navíc je to pro děti legrace.

Při všech těchto výtvarných projevech dbejte na správný sed dítěte, který je významný pro budoucí psaní, dýchání, vývoj pohybového aparátu a pro správné návyky těla.

Rozvoj ve vzdělávací oblasti:

  • Zachování správného držení těla při výtvarném projevu.
  • Ovládání koordinace ruky a oka, zvládání jemné motoriky.
  • Zacházení s předměty/pomůckami.
  • Vyjadřování myšlenek, nápadů, pocitů.
  • Porozumění slyšenému.
  • Záměrné soustředění na činnost a udržení pozornosti.
  • Vyjadřování představivosti a fantazie v tvořivých činnostech.
  • Prožívání radosti ze zvládnutého a poznaného.

Mé doporučení na závěr zní – Nikdy nezáleží na VÝSLEDKU, ale na RADOSTI z dané činnosti. 

Přejeme Vám spoustu zábavy.

Inna z Aktivního Domečku

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné potřeby
Co hračka rozvíjí: kreativita, jemná motorika, matematické dovednosti, prostorová představivost, fantazie
Dle věku: Od 1 roku, Pro nejmenší, Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Tvoříme
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

Maped - COLOR'PEPS Brush - 10 ks
115 Kč
P03594
Stabilo - pastelky Woody dvoubarevné a ořezávátko 3in1 - 10ks STB-880/10-2
Alpi - Barevné drátky na tvoření 50 ks - kroucené P03681
Jarmelo - barvy v tubě - 12 ks
799 Kč
JA93931
Guma v peru - Djeco - Lucille
85 Kč
DD03781
DJECO - Barvy k malování na obličej - sladké odstíny DJ09231
Syté hedvábné voskovky - Mideer - 12 ks
245 Kč
MD4066
Štětce pro nejmenší - Djeco
160 Kč
DJ09007