COBLO - Magnetická stavebnice 200 dílů - Školní box s kartičkami

Coblo přináší do třídy (i domů) kouzlo, protože barevné magnetické stavebnice podněcují dětskou tvořivost a fantazii! Speciálně pro školy, školky a herničky vyvinula značka Coblo tzv. školní boxy, které obsahují sadu karet s úkoly vyvinuty společně s učiteli základních škol. Jedná se o 14 přiřazovacích karet s celkem 74 vzdělávacími úkoly, které zábavnou a inspirativní formou rozvíjejí u dětí porozumění barvám, tvarům, číslům, písmenům a dalším úkolům. Pomocí těchto karet se děti hravou formou seznámí se vzdělávacími tématy, přičemž se děti rozvíjejí hravou formou. Kromě použití s kartami úloh lze Coblo používat také jako volnou stavební hračku. Box je k tomu velice praktický pro úschovu a úklid v třídách nebo herničkách.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
5 750 Kč
COBLO - Magnetická stavebnice 200 dílů - Školní box s kartičkami
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Speciálně pro školy, školky a herničky vyvinula značka Coblo tzv. školní boxy. Takto se magnetická stavebnice dákoupit ve speciálním školním boxu, který obsahuje sadu karet s úkoly vyvinuty společně s učiteli základních škol. Jedná se o 14 přiřazovacích karet s celkem 74 vzdělávacími úkoly, které zábavnou a inspirativní formou rozvíjejí u dětí porozumění barvám, tvarům, číslům, písmenům a dalším úkolům. Pomocí těchto karet se děti hravou formou seznámí se vzdělávacími tématy, přičemž se děti rozvíjejí hravou formou. Box je k tomu velice praktický pro úschovu a úklid v třídách nebo herničkách.

OBSAH BALENÍ: COBLO - Magnetická stavebnice 200 dílů - Školský box s kartičkami

Balení obsahuje 200 magnetických stavebních dílů v krásných sytých barvách. Sada je určena pro školy, školky a herny, protože je uložená v praktickém boxu pro úklid a skladování. V balení také naleznete 14 karet se 74 úkoly, jakými jsou stavění písmen, čísel, geometrických tvarů nebo názorná ukázka zlomků.

    200 magntických dílů - 108 plných čtverců, 20 oken, 28 rovnostranných trojúhelníků, 24 rovnoramenných trojúhelníků, 12 pravoúhlých trojúhelníků, 8 zubatých tvarů
    Inspirační brožura, která hlavně v počátcích pomáha dětem získat inspiraci k vymýšlení a stavění
    14 karet se 74 vzdělávacími úkoly

Všechny výrobky značky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného plastu a nesou označení CE.

Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi značek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

Stavebnice Coblo se často používá v Montessori vzdělávání, protože stimuluje děti k samostatnému učení a zkoušení nových věcí. Patří mezi ně učení se třídění barev, ale také poznávání písmen, počítání atd. Díky drobné velikosti kostek a úchopu, který vytváří hvězdička na dílu, je navíc Coblo velmi vhodné pro rozvoj motoriky hravou formou.

Magnetická stavebnice Coblo je hračka s otevřeným koncem, což znamená, že neexistují žádná předem daná pravidla hry. Děti se samy rozhodují, co budou stavět. To pomáhá projevit dětskou tvořivost a fantazii, pokaždé samy vymyslí něco jiného. Hrady, zvířata, rakety, dopravní prostředky a mnoho dalšího. Nic není příliš bláznivé! Tím překvapují nejen ostatní, ale i samy sebe. Vzniká tak hrdost a další zábava. A čím je dítě starší, tím jsou výtvory bohatší. Od 2D po 3D a od plochých tvarů po vysoké věže - Coblo roste s každou fází dětského vývoje. Navíc se děti budou pravidelně smát, když se jim podaří stavbu převrátit (nebojte se, díly jsou odolné).

Magnetickou stavebnici Coblo doporučuje Chytrá opička jako velmi pěkný dárek k narozeninám, k Mikuláši, k Vánocům nebo pro jiné příležitosti, jak dát dětem něco pěkného.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice a kostky
Co hračka rozvíjí: kreativita, jemná motorika, tvary, barvy, prostorová představivost, koordinace oko-ruka
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Materiál: Ostatní
Puzzle - počet dílků: 100 - 299
Typ hračky: Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Coblo je Holandská značka, která stojí za tím, aby děti byly co nejdéle dětmi, hrály si a u toho se rozvíjely.

Stavebnice COBLO jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu a patří k open-ended magnetickým stavebnicím. Stavebnice Coblo se zaměřuje na rozvoj motorických dovedností a představivosti.

Stavebnice je vhodná pro malé i velké, ať už jako zábavná hračka nebo jako nástroj pro výuku. Uživatelé mohou experimentovat s různými konstrukčními technikami, testovat fyzikální principy a rozvíjet své schopnosti řešení problémů.

Chytrá opička je výhradní distributor značky Coblo pro CZ a SK pro velkoobchodní objednávky prosím využijte web www.mankitoys.cz

 

Podobné produkty

COBLO - Magnetická základna 2 díly - Classic - modrá a zelená D-COBLO-P
BiOBUDDi stavebnice - NÁKLAĎÁK A ZÁVODNÍCI
Akce
414 Kč
829 Kč (–50 %)
BB-0239
BiOBUDDi stavebnice - VLAK S ČÍSLY
Akce
414 Kč
829 Kč (–50 %)
BB-0241
BiOBUDDi stavebnice - TRICERATOPS
Akce
274 Kč
549 Kč (–50 %)
BB-0188
COBLO - Magnetická stavebnice 100 dílů - Školní box s kartičkami D-COBLO100-B
BiOBUDDi stavebnice - JABLEČNÁ FARMA
Akce
424 Kč
849 Kč (–50 %)
BB-0244
BiOBUDDi stavebnice - OBILNÁ FARMA
Akce
424 Kč
849 Kč (–50 %)
BB-0243
BiOBUDDi stavebnice - AUTA
Akce
414 Kč
829 Kč (–50 %)
BB-0242